امکانات ایران سایت ساز :   

طراحی پوستر ، بروشور ، کاتالوگ و ست اداری مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

طراحی کاتالوگ و بروشور :

کاتالوگ و بروشور ، شناسنامه محصولات یا خدمات شما از دید مشتری میباشندطراحی کاتالوگ و بروشور ایران سایت ساز

آیا به دنبال طرحی حرفه ای، با قیمتی مناسب برای طراحی کاتالوگ و بروشور محصولات یا خدمات خود میگردید؟ مسیر درستی را آمده اید. خدمات طراحی کاتالوگ و بروشور ایران سایت ساز شامل طراحی روی کاغذ و طراحی فایلهای گرافیکی چاپی و دیجیتالی می باشد. اطمینان داریم خدمات طراحی کاتالوگ و بروشور ارائه شده توسط این شرکت، همه نیازهای شما را شامل میشود و در پایان چیزی فراتر از انتظارتان خواهد بود.

ایران سایت ساز ، با بهره گیری از تیمی مجرب در طراحی کاتالوگ و بروشور، خدماتی با قیمتی بسیار مناسب ارائه خواهد داد.
عناصر بازاریابی، ابزار مهمی در تعیین موفقیت شما میباشند. ما بخوبی به این موضوع آگاهی داریم که کیفیت عناصر بازاریابی، تبلیغاتی، تاثیر بسزایی در ذهن مشتریان و تجارت شما خواهد داشت. موفقیت شما در این خصوص به نوعی با موفقیت ما در رابطه است. ما حداکثر تلاش خود را برای موفقیت شما انجام خواهیم داد.

خدماتی که دراین رابطه ارائه میدهیم، شامل طراحی کاتالوگ، طراحی بروشور ، طراحی طرح کاتالوگ ، تولید فایل کامپیوتری قابل چاپ، حمل و نقل آن بدست شما میباشد.

تخصص ما

ما نه تنها در طراحی و تولید بروشور و کاتالوگ تخصص داریم، بلکه در زمان بندی، مکان استفاده و طریقه استفاده از کاتالوگ ها، پیشنهادهایی را ارائه خواهیم داد. همه اینها، این اطمینان را در شما ایجاد خواهد کرد که از بروشور و کاتالوگ تولیدی خود، به مطلوب ترین نتیجه ممکن خواهید رسید.

قیمت هایی مناسب

قیمت های ما در مقایسه با کیفیت خدماتی که ارائه میدهیم بطور چشمگیری پایین می باشد. شاید بتوان گفت پس از کیفیت، قیمت های ما، مهمترین مزیت رقابتی در بازار طراحی بروشور و کاتالوگ است.

پشتیبانی از چاپ

طراحی کاتالوگ و بروشور شما علاوه بر آنکه توسط ما طراحی خواهند شد، بسته به در خواست، چاپ یا تولید نیز خواهند شد. کاتالوگ ها در بسته بندی، بدست تان خواهند رسید و ما خدماتی را در زمینه حمل و نقل آنها، ارائه خواهیم داد.

 

مشاوره رایگان و سفارش

بهترین راه برای طراحی وب سایت، مشاوره قبل از هر تصمیمی در رابطه با آن وب سایت است، در ایران سایت ساز این کار با تماس شما با یکی از مشاورین ما صورت می گیرد، برای این امر شما دو راه ساده و سریع در پیش روی خود دارید. راه اول تماس تلفنی است و راه دوم تکمیل و ارسال فرم درخواست برآورد هزینه طراحی وب است، که با تکمیل آن مشاورین ما با شما تماس خواهند گرفت و اطلاعات لازم در ارتباط با طراحی وب سایت شما را در اختیارتان خواهند گذاشت
شورای عالی انفورماتیک کشور
سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور پرداخت اینترنتی با همکاری بانک ملت پرداخت اینترنتی با همکاری پرداخت امن بانک پاسارگاد عضو انجمن طراحان و توسعه دهندگان وب

ارتباط با ما

آدرس و تلفن تماس دفتر مرکزی :

تهران ، میدان ولیعصر (عج ) ، بلوار کشارز ، خیابان کبکانیان ، کوچه قزوینی ، ساختمان مهسا ، طبقه ۵ ، واحد ۱۷

مدیر عامل : احسان ایزدی مقدم

تلفن ثابت ۴ - ۵۳ ۱۸ ۵۹ ۷۷ - ۰۲۱
فکس ۴۵ ۰۸ ۷۷ ۸۹ - ۰۲۱
تلفن همراه ۶۸ ۱۲ ۳۰۰ - ۰۹۱۹

وضعیت پیشرفت پروژه ها

ایران داگ
80%
خبرگزاری طنین
70%
املاک ماهور
80%
ماسانیز
70%
پرورش تفکر خلاق
60%
کوثر پیامک
90%
حوزه علمیه المهدی(عج) بیدگل
60%
MDF نوین
80%امتیاز دهید