امکانات ایران سایت ساز :   

طراحی وب سایت موسسات و انجمنهای خیریه و NGO ها مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

طراحی وب سایت موسسات و انجمنهای خیریه و NGO ها :طراحی وب سایت موسسات و انجمنهای خیریه و NGO ها

بر اساس آموزه های دین مبین اسلام ، انسان موجودی مسئول در برابر مسائل مختلف جامعه شناخته شده است تا جایی كه احساس مسئولیت در قبال مشكلات و گرفتاریهای مردم ، فارغ از اعتقادات دینی و گرایشات مذهبی و شخصی مورد تاكید قرار گرفته است.

خداوند متعال در رسیدگی به حال محرومان و مستضعفان به ذكر كلیات بسنده ننموده و در بسیاری از آیات قرآن با ذكر مصادیق اقشار نیازمند، لزوم توجه به حال و روز آنها را مورد تاكید قرار داده است. به گونه ای كه دستگیری از نیازمندان را در ردیف ایمان و از شرایط رستگاری دانسته است. در آیه ۱۷۷ سوره بقره می فر ماید:

« .... نیكوكار كسی است كه به خدا، روز قیامت، فرشتگان، كتاب آسمانی و پیامبران ایمان آورده و دارایی خود را در راه دوستی خدا به خویشان، یتیمان، فقیران، در راه ماندگان، نیازمندان و در بند ماندگان صرف كند .... »

پیامبر عظیم الشان اسلام (ص) نیز بر اهمیت مشاركت در امور عام المنفعه و انجام فعالیت های خیریه در جامعه تاكید نموده و فرموده اند : «پس از ایمان به خداوند، سرآمد تمام اعمال، بشردوستی و نیكی به همه مردم است »

در نهج البلاغه نیز آمده است : «روزی خود را با صدقه دادن و احسان به مستمندان فراهم آورید و آن كسی كه به پاداش الهی یقین كند، دستش به بخشش باز شود.»

دانشمندان ، نویسندگان و شعرای ایران نیز، اندیشه بشردوستی را سرلوحه آثار خود قرار داده و همه با شاعر بلند آوازه ایران، سعدی هم صدا شده اند كه :

بنی آدم اعضای یك پیكرند                كه در آفرینش ز یك گوهرند

چو عضوی به درد آورد روزگار              دگر عضوها را نماند قرار

در واقع فطرت پاك بشری ، دین مبین اسلام و آموزه های فرهنگی ایران، همگی بر دستگیری از مستمندان ،كمك به نیازمندان و به نوعی حمایت از محرومان جامعه تاكید داشته اند كه وجود زمینه های دینی و فرهنگی اینگونه مشاركت ها، پشتوانه محكمی را برای یاری و تداوم مشاركت داوطلبان و مردم در امور عام المنفعه و خیریه فراهم ساخته است.

 

به همین دلیل از دیر باز اشخاص و گروههای انسانی برای رفع اینگونه نیازها گردهم جمع می شده اند. ایران سایت ساز نیز بعنوان عضو کوچکی از این گروه و در جهت احساس مسئولیت در این زمینه و ادای تکلیف خود ، اقدام به طراحی وب سایت ها موسسات و انجمن های خیریه همراه با تخفیف های ویژه نموده است . تخفیف ها گاها به ۵۰% و تحت شرایطی بصورت رایگان نیز خواهد بود .

 

علاوه بر امکانات پایه و پیشفرض که در کلیه وب سایت ها ارائه خواهد شد ، برخی از امکانات قابل ارائه مرتبط عبارتند از :

 

 • معرفی موسسه و انجمن خیریه و ارائه خدمات و اهداف آن

 • معرفی شعبات موسسه

 • امکان بازدید مجازی از موسسه

 • امکان نمایش زنده برخی از مکان های موسسه به بازدیدکنندگان از طریق اینترنت

 • نمایش اخبار داخلی موسسه

 • امکان دریافت کمک های مردمی به موسسه از طریق پرداخت آنلاین با همکاری بانک های عضو شتاب

 • امکان ثبت نام حامی و اسپانسر

 • امکان ثبت نام مددکار جهت مدد رسانی به نیازمندان تحت پوشش

 • امکان ثبت نام مددجو و نیازمند

 • امکان ثبت نام داوطلب و خیرین جهت همکاری با موسسه

 • گالری تصاویر

 • امکان ثبت نام جهت دریافت قلک

 • تبلیغات از طریق اینترنت جهت جذب کمک های مردمی

 • مشاوره آنلاین پزشکی رایگان

 • ارائه مجوزها و استانداردها و گواهینامه های موسسه

 • برگزاری حراجی های آنلاین و صرف هزینه عایده در موسسه

 • و ...

 

موارد فوق فقط ایده هایی بود که ما به شما پیشنهاد دادیم و مطمئنا شما در زمینه فعالیت خود ایده های بیشتری خواهید داشت . البته در صورتیکه امکانات پایه و پیش فرض ایران سایت ساز همراه با امکانات فوق پاسخگوی نیاز شما نباشد ، با توجه به درخواست و ایده و نظرات شما ، امکانات جانبی و تخصصی دیگری نیز متناسب با زمینه فعالیت شما طراحی و ارائه خواهد شد .

در ایران سایت ساز ما بر این عقیده ایم که همواره در ارائه خدمات طراحی وب سایت یک گام فراتر از تصور مشتریانمان حرکت کنیم. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی و راه اندازی وب سایت و مشاوره رایگان با ما تماس حاصل نمایید و یا جهت تکمیل و ارسال فرم سفارش پروژه اینجا کلیک نمایید .

 

مشاوره رایگان و سفارش

بهترین راه برای طراحی وب سایت، مشاوره قبل از هر تصمیمی در رابطه با آن وب سایت است، در ایران سایت ساز این کار با تماس شما با یکی از مشاورین ما صورت می گیرد، برای این امر شما دو راه ساده و سریع در پیش روی خود دارید. راه اول تماس تلفنی است و راه دوم تکمیل و ارسال فرم درخواست برآورد هزینه طراحی وب است، که با تکمیل آن مشاورین ما با شما تماس خواهند گرفت و اطلاعات لازم در ارتباط با طراحی وب سایت شما را در اختیارتان خواهند گذاشت
شورای عالی انفورماتیک کشور
سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور پرداخت اینترنتی با همکاری بانک ملت پرداخت اینترنتی با همکاری پرداخت امن بانک پاسارگاد عضو انجمن طراحان و توسعه دهندگان وب

ارتباط با ما

آدرس و تلفن تماس دفتر مرکزی :

تهران ، میدان ولیعصر (عج ) ، بلوار کشارز ، خیابان کبکانیان ، کوچه قزوینی ، ساختمان مهسا ، طبقه ۵ ، واحد ۱۷

مدیر عامل : احسان ایزدی مقدم

تلفن ثابت ۴ - ۵۳ ۱۸ ۵۹ ۷۷ - ۰۲۱
فکس ۴۵ ۰۸ ۷۷ ۸۹ - ۰۲۱
تلفن همراه ۶۸ ۱۲ ۳۰۰ - ۰۹۱۹

وضعیت پیشرفت پروژه ها

ایران داگ
80%
خبرگزاری طنین
70%
املاک ماهور
80%
ماسانیز
70%
پرورش تفکر خلاق
60%
کوثر پیامک
90%
حوزه علمیه المهدی(عج) بیدگل
60%
MDF نوین
80%امتیاز دهید