امکانات ایران سایت ساز :   

تحقیق ، تولید و ورود محتوا و مطالب وب سایت مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

 

تحقیق ، تولید و ورود محتوا و مطالب برای یک وب سایت یکی از حیاتی ترین و اصلی ترین مراحل احداث وب سایت به شمار می رود.

هرچه محتوای وب سایت کامل و اصولی تر باشد، قاعدتاً درصد موفقیت و رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده بیشتر است. از تحقیق و تولید محتوای وب سایت به عنوان مهندسی وب سایت نیز میتوان نام برد. البته لازم بذکر هست که ظاهر و گرافیک و رنگ بندی قالب وب سایت نیز در جذب بازدیدکننده و انتقال هر چه بیشتر محتوا و مطالب وب سایت به بازدیدکنندگان تاثیر بسزایی دارد .

 

مزایای تحقیق و تولید محتوا :

در مراحل تحقیق و تولید محتوا، ساختار محتوا با توجه به اهداف و اولویت هایی که مدیریت وب سایت تعیین می کند و بسته به نیاز و شرایط مخاطبان وب سایت و زمینه فعالیتی که دارد و نیز برنامه های آتی نگری و توسعه وب سایت تهیه می گردد. بخش دیگری که در تولید محتوا بسیار حائز اهمیت می باشد، در نظر گرفتن کارآمدی و استفاده آسان از وب سایت، همچنین متون تبلیغاتی برای کاربران و نیز در نظر داشتن این مسئله که وب سایت بتواند مناسب تمام گروه های بازدیدکننده باشد و آنها را به خود جذب نماید. همیشه تحقیق و تولید محتوا قبل از اجرای مراحلی از جمله طراحی گرافیکی و ورود محتوا صورت میگیرد تا در واقع از دوباره کاری و انجام هزینه های مالی و زمانی بعدی جلوگیری شود.

 

مدت زمان اجرا :

حجم تحقیق و مدت زمان تولید محتوا با توجه به اهداف تعیین شده و میزان اهمیت محتوای وب سایت برای مدیریت آن، خدمات قابل ارائه در وب سایت و نیز بودجه اختصاص یافته به این کار، متغیر است. لازم است که بدانید در مرحله تحقیق و تولید بر خلاف سایر مراحل و پروژه های دیگر، هزینه بالا و اختصاص بودجه بیشتر باعث پیشبرد سریعتر نمی شود، بلکه هر چه بودجه بیشتری از سوی کارفرما در نظر گرفته شود، محققان و کارشناسان ایران سایت ساز زمان بیشتری را نیز می توانند جهت تحقیق و گردآوری مستندات و تولید محتوا، صرف کنند.

 

ورود محتوا ، مطالب و اطلاعات وب سایت :

این سرویس جهت مشتریانی که تجربه کافی نداشته و از لحاظ زمان تحت فشار هستند در نظر گرفته شده است. به طور معمول عمده مشتریانی که کار تحقیق و تولید محتوای وب سایت خود را به ما سپرده اند ترجیح می دهند تا ورود اطلاعات و محتوا نیز توسط متخصصین و کارشناسان طراحی وب ایران سایت ساز انجام پذیرد تا نهایتاً وب سایت را به طور کامل و آماده تحویل بگیرند.

البته جهت شروع و قبل از تحویل وب سایت کمی از محتوا بصورت رایگان بر روی وب سایت مشتری وارد خواهد شد تا بمرور زمان بواسطه آموزشی که طی جلسه حضوری و آنلاین به مشتری داده خواهد شد، ایشان بتوانند مابقی محتوا و مدیریت وب سایت را خود انجام دهند .

 

مشاوره رایگان و سفارش

بهترین راه برای طراحی وب سایت، مشاوره قبل از هر تصمیمی در رابطه با آن وب سایت است، در ایران سایت ساز این کار با تماس شما با یکی از مشاورین ما صورت می گیرد، برای این امر شما دو راه ساده و سریع در پیش روی خود دارید. راه اول تماس تلفنی است و راه دوم تکمیل و ارسال فرم درخواست برآورد هزینه طراحی وب است، که با تکمیل آن مشاورین ما با شما تماس خواهند گرفت و اطلاعات لازم در ارتباط با طراحی وب سایت شما را در اختیارتان خواهند گذاشت
شورای عالی انفورماتیک کشور
سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور پرداخت اینترنتی با همکاری بانک ملت پرداخت اینترنتی با همکاری پرداخت امن بانک پاسارگاد عضو انجمن طراحان و توسعه دهندگان وب

ارتباط با ما

آدرس و تلفن تماس دفتر مرکزی :

تهران ، میدان ولیعصر (عج ) ، بلوار کشارز ، خیابان کبکانیان ، کوچه قزوینی ، ساختمان مهسا ، طبقه ۵ ، واحد ۱۷

مدیر عامل : احسان ایزدی مقدم

تلفن ثابت ۴ - ۵۳ ۱۸ ۵۹ ۷۷ - ۰۲۱
فکس ۴۵ ۰۸ ۷۷ ۸۹ - ۰۲۱
تلفن همراه ۶۸ ۱۲ ۳۰۰ - ۰۹۱۹

وضعیت پیشرفت پروژه ها

ایران داگ
80%
خبرگزاری طنین
70%
املاک ماهور
80%
ماسانیز
70%
پرورش تفکر خلاق
60%
کوثر پیامک
90%
حوزه علمیه المهدی(عج) بیدگل
60%
MDF نوین
80%امتیاز دهید