امکانات ایران سایت ساز :   

طراحی جلد کتاب مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

طراحی جلد کتاب :

طراحی درست و صحیح و زیبا و کارآمد از یک جلد می تواند تا حدود زیادی سرنوشت ابتدایی خوانندگان و فروش آن را تضمین نماید.

به جمعیتی که پشت ویترین کتابفروشی ها برای خواندن و دیدن تیتر کتابهای منتشر شده و تازه به بازار آمده، جمع می شوند، یا به جمعیتی که برای خواندن تیتر جلد مجله ها درجلوی کیوسک روزنامه فروشی ها از سر و کول هم بالا می روند، دقت کرده اید؟ دیدن این تصاویر، اهمیت طراحی و چیدمان صحیح المانها و آیتم ها را در طراحی جلد مجله ها و کتابفروشی ها نشان می دهند.

طراحی درست و صحیح و زیبا و کارآمد از یک جلد می تواند تا حدود زیادی سرنوشت ابتدایی خوانندگان و فروش آن را تضمین نماید.

بخش عمده موفقیت تجاری فروش کتاب بر دوش طراح جلد و طراحی آن سنگینی می کند. اولین تعامل مخاطب با کتاب، اولین نگاه او و اولین تصویری که از آن در ذهن خواننده باقی خواهد ماند، جلد کتاب و تعامل بصری است که با آن خواهد داشت. تعامل اول سرنوشت ساز است و بیشتر مخاطبینی که در تعامل اول کتاب را بر می دارند، خواهان خرید و خواندن آن نیز می باشند. نویسنده و ناشر یک کتاب با نشر آن می خواهند کتابشان هم خواننده بیشتری داشته باشد و هم خوب بفروشد. با اطمینان می گوییم بار بیشتر این مسئولیت بر عهده اثر بخشی بصری طرح جلد آن کتاب می باشد.

گروه طراحان گرافیک ایران سایت ساز با بهره جویی از تجارب و تخصص خود در زمینه طراحی جلد کتاب، آماده پذیرش سفارشات شما در خصوص طراحی جلد کتاب و مجله می باشد. طرح های ما پیام محوری بوده و توسط برگزاری جلسه معارفه طراح با نویسنده، گرفتن نظرات نویسنده و پی بردن به حال و هوا و فضای کتاب، سعی در طراحی جلدی مینماید که نظر نویسنده را تامین نماید و سبب انگیزه در مخاطب ، برای خواندن اثر گردد.

 

مشاوره رایگان و سفارش

بهترین راه برای طراحی وب سایت، مشاوره قبل از هر تصمیمی در رابطه با آن وب سایت است، در ایران سایت ساز این کار با تماس شما با یکی از مشاورین ما صورت می گیرد، برای این امر شما دو راه ساده و سریع در پیش روی خود دارید. راه اول تماس تلفنی است و راه دوم تکمیل و ارسال فرم درخواست برآورد هزینه طراحی وب است، که با تکمیل آن مشاورین ما با شما تماس خواهند گرفت و اطلاعات لازم در ارتباط با طراحی وب سایت شما را در اختیارتان خواهند گذاشت
شورای عالی انفورماتیک کشور
سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور پرداخت اینترنتی با همکاری بانک ملت پرداخت اینترنتی با همکاری پرداخت امن بانک پاسارگاد عضو انجمن طراحان و توسعه دهندگان وب

ارتباط با ما

آدرس و تلفن تماس دفتر مرکزی :

تهران ، میدان ولیعصر (عج ) ، بلوار کشارز ، خیابان کبکانیان ، کوچه قزوینی ، ساختمان مهسا ، طبقه ۵ ، واحد ۱۷

مدیر عامل : احسان ایزدی مقدم

تلفن ثابت ۴ - ۵۳ ۱۸ ۵۹ ۷۷ - ۰۲۱
فکس ۴۵ ۰۸ ۷۷ ۸۹ - ۰۲۱
تلفن همراه ۶۸ ۱۲ ۳۰۰ - ۰۹۱۹

وضعیت پیشرفت پروژه ها

ایران داگ
80%
خبرگزاری طنین
70%
املاک ماهور
80%
ماسانیز
70%
پرورش تفکر خلاق
60%
کوثر پیامک
90%
حوزه علمیه المهدی(عج) بیدگل
60%
MDF نوین
80%امتیاز دهید