امکانات ایران سایت ساز :   

طراحی و راه اندازی وب سایت با سیستم مدیریت پرتال ایران سایت ساز مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

سیستم مدیریت محتوای ایران سایت ساز

 

سیستم مدیریت پرتال ایران سایت ساز همراه با امکانات بسیار بالا و کاربردی ، پاسخگوی کلیه نیازهای شما مشتریان عزیز در زمینه فعالیت های مختلف می باشد . امکانات قابل ارائه ایران سایت ساز به چهار بخش ذیل تقسیم میشوند :

 

 

امکانات پایه و پیشفرض ایران سایت ساز :

امکاناتی هستند که بصورت پیش فرض در کلیه انواع وب سایت ارائه میشوند . بعبارتی امکانات جانبی و تخصصی بدون وجود امکانات پایه و پیش فرض معنا و کاربردی نخواهد داشت و این امکانات ساختار اصلی سیستم را تشکیل داده و ابتدایی ترین امکانات لازم یک وب سایت داینامیک را تشکیل می دهند

 

لیست امکانات پایه و پیشفرض سیستم مدیریت پرتال ایران سایت ساز و همچنین خدمات جانبی دیگر که به همراه امکانات ذیل ارائه میگردد :

 

 • یکی از مهمترین رکنها در طراحی وب سایت، گرافیک وب سایت یا همان طراحی قالب وب سایت میباشد آنچه كه در نگاه اول بازديدكننده سايت شما را جلب كرده و مهری بر تایید کیفیت خدمات شما میزند، طراحی حرفه ای گرافیک سایت (طراحی قالب سایت) شما است.
  اهمیت طراحی قالب سایت زیبا به مانند دکوراسیون بکار رفته در محیط کار شما میباشد. طراحی ضعیف و سرسری گرافیک وب سایت های شرکت های تجاری، یکی از عوامل مهمی است که باعث کاهش درآمد آنها می شود.


  بررسی های شرکت ادوب نشان می دهد که بسیاری از مشتریان در زمان تصمیم گیری برای خرید یک کالا، بر مبنای نحوه طراحی وب سایت شرکت فروشنده قضاوت می کنند و در صورتی که این طراحی نامناسب باشد از خرید از شرکت یاد شده منصرف می شوند.


  ایران سایت ساز با در نظر گرفتن استاندارد های طراحی، رنگ بندی مناسب و کمپوزسیون، حرفه ای ترین و زیباترین طرح های گرافیکی قالب های سایت را ارائه میکند.

  برخی از خدمات پیش فرض طراحی گرافیکی قالب ایران سایت ساز که به همه مشتریان و انواع وب سایت ، بصورت رایگان ارائه میگردد :

  1. طراحی گرافیکی قالب طبق سلیقه و رنگبندی مورد نظر شما
  2. طراحی و پیاده سازی کاملا استاندارد
  3. پشتیبانی کامل و تا زمان تایید طرح توسط شما
  4. تعداد نامحدود ویرایش قالب تا زمان تایید طرح توسط شما
  5. طراحی کاملا سازگار با سلیقه مخاطبان شما

 

مشاوره رایگان و سفارش

بهترین راه برای طراحی وب سایت، مشاوره قبل از هر تصمیمی در رابطه با آن وب سایت است، در ایران سایت ساز این کار با تماس شما با یکی از مشاورین ما صورت می گیرد، برای این امر شما دو راه ساده و سریع در پیش روی خود دارید. راه اول تماس تلفنی است و راه دوم تکمیل و ارسال فرم درخواست برآورد هزینه طراحی وب است، که با تکمیل آن مشاورین ما با شما تماس خواهند گرفت و اطلاعات لازم در ارتباط با طراحی وب سایت شما را در اختیارتان خواهند گذاشت
شورای عالی انفورماتیک کشور
سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور پرداخت اینترنتی با همکاری بانک ملت پرداخت اینترنتی با همکاری پرداخت امن بانک پاسارگاد عضو انجمن طراحان و توسعه دهندگان وب

ارتباط با ما

آدرس و تلفن تماس دفتر مرکزی :

تهران ، میدان ولیعصر (عج ) ، بلوار کشارز ، خیابان کبکانیان ، کوچه قزوینی ، ساختمان مهسا ، طبقه ۵ ، واحد ۱۷

مدیر عامل : احسان ایزدی مقدم

تلفن ثابت ۴ - ۵۳ ۱۸ ۵۹ ۷۷ - ۰۲۱
فکس ۴۵ ۰۸ ۷۷ ۸۹ - ۰۲۱
تلفن همراه ۶۸ ۱۲ ۳۰۰ - ۰۹۱۹

وضعیت پیشرفت پروژه ها

ایران داگ
80%
خبرگزاری طنین
70%
املاک ماهور
80%
ماسانیز
70%
پرورش تفکر خلاق
60%
کوثر پیامک
90%
حوزه علمیه المهدی(عج) بیدگل
60%
MDF نوین
80%امتیاز دهید