امکانات ایران سایت ساز :   

تبلیغات نمایشگاهی و محیطی و بیلبورد مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

طراحی تبلیغاتی :

چنانچه صاحب حرفه ای کوچک یا متوسطی می باشید و بدنبال طراحی تبلیغاتی میگردید تا محصولات خود را تبیلغ کنید و پیامتان را بگوش مشتریانتان برسانید، ایران سایت ساز میتواند یکی از انتخابهای شما باشد. ما همه نوع خدماتی برای طراحی تبلیغاتی ارائه میدهیم. سرویسهای ما تنها محدود به مجله و روزنامه نمی باشد.

ایران سایت ساز، دارای دو بخش بازاریابی و تجارت، با متخصصانی با تواناییها ، تجربه و تحصیلات بالا میباشد. بعنوان مشتری، در ابتدا متخصصین ما بدون هیچ دستمزدی دراختیار شما خواهند بود تا عناصر بازاریابی در تجارت شما مشخص شود.


تبلیغات، ضروری ترین نوع بازاریابی برای شرکتهایی میباشد که بدنبال جذب مشتری میباشند. اگرچه در وحله اول، بنظر خیلی سر راست می آید، ولی آنچه در طراحی تبلیغات یا طرح های تبلیغاتی مورد نیاز است، موضوع بسیار پیچیده ای میباشد که جهت آن میتواند بیانگر موفقیت یا شکست کامل باشد. بعنوان مثال، بسیاری از موارد، شرکتی که درخواست تبیلغات میدهد، مسیر درستی طی کرده است و قصد دادن پیام درستی دارد. ولی این طرح تبلیغاتی میباشد که محصولات وخدمات را بی ارزش جلوه میدهد. در زیر نکاتی آمده است که میبایست در هنگام طراحی تبلیغات، در نظر گرفته شوند:

  • طرح های تبلیغاتی ضعیف، میتواند شرکتی مشهور را در چشم مشتریان، به شرکتی کوچک، جوان، بی تجربه، بی اعتماد، و از نظر اقتصادی بی ثبات تبدیل کند. در مقابل، طرح های تبلیغاتی قوی، میتوانند شرکتهایی کوچک را به شرکتهایی بزرگ، قابل اعتماد، با تجربه، با اقتصادی سالم تبدیل کند.
  • شرکتهای تبلیغاتی تنها وقتی موثر میباشند که تبلیغات بطور پیوسته برای ماههای متوالی، معمولا بین 6 ماه تا یکسال مورد اجرا واقع شود. این بدان معناست که پیش از آغاز کار، میبایست مطمئن شوید که کشش مالی کافی برای ادامه را خواهید داشت. شما همچنین نیاز بطرح تبلیغاتی محکمی دارید. در غیر اینصورت، ممکن است هرگز سود سرمایه گذاری خودرا دریافت نکنید. بسیاری از شرکتها، تقصیرات را بجای آنکه بر گردن طرح تبلیغاتی یا پیام تبلیغاتی بیاندازند، برگردن بازار میاندازند. اولین نشانه ای که مشخص میکند طراحی ، پیام یا طرح تبلیغاتی شما اشتباه بوده است، آن است که ملاحظه میکنید رقبایتان همچنان به تبلیغات ادامه میدهند، در حالیکه شما دیگر توان مالی انجام چنین کاری را ندارید و از گردونه رقابت خارج شده اید.
  • از آنجاییکه آگاهی، از طریق تکرار تبلیغات و یا طرحهای تبلیغاتی حاصل میشود، تبلیغات چاپی یا اینترنتی ماهیانه شما میبایست دارای شکلی ثابت و پیامی منسجم باشد. بسیار مهم است که پیش از شروع، بر روی طراحی ، پیام و طرح خود مطالعه کنید و آنرا بخوبی مورد آزمایش قرار دهید بطوریکه مطمئن شوید از تبلیغات، سودی عایدتان خواهد شد و سرمایه شما بازگشت خواهد داشت. بویژه آنکه پس از شروع تبلیغات براحتی نمی توانید پیام یا طرح تبلیغاتی خود را تغییر دهید.
  • تصمیمات بازاریابی بر پایه حدس و گمان اتخاذ نمیشوند. این تصمیمات میتوانند تنها از طریق حقایق بررسی شده گرفته شوند. طرح های تبلیغاتی نویا سیستم تکنولوژی، براساس رنگها، تصاویر، نژادها، جنسیت و نماهایی میباشند که بر پایه شخصیت مشتریان شما بنا نهاده شده اند و ما بر روی کلیه فاکتورهای آن بررسیهای لازم را انجام میدهیم. در مجموع، این عوامل روی هم، صدای قدرتمندی در طرح تبلیغاتی شما بوجود می آورد تا پیام شما را براحتی منتقل کند. در یک طرح تبلیغاتی حرفه ای، هیچ چیزی تصادفی نمیباشد.

قیمتهای ما معمولا برای پروژه میباشد و بر حسب ساعات کاری انجام شده نمیباشد. این به نفع مشتری میباشد. مشتریان معمولا نمیتوانند تخمین بزنند که چه میزان زمان برای انجام یک پروژه مورد نیاز است. در صورتیکه قیمت پروژه ای بر حسب ساعات کاری آن قرارداد شده باشد، این موضوع می تواند در پایان منجر به دلسردی مشتریان شود. ضمن آنکه، هیچ نگرانی در خصوص زمان پایان پروژه وجود ندارد تا مشتری با طولانی تر شدن آن متضرر شود.

 

مشاوره رایگان و سفارش

بهترین راه برای طراحی وب سایت، مشاوره قبل از هر تصمیمی در رابطه با آن وب سایت است، در ایران سایت ساز این کار با تماس شما با یکی از مشاورین ما صورت می گیرد، برای این امر شما دو راه ساده و سریع در پیش روی خود دارید. راه اول تماس تلفنی است و راه دوم تکمیل و ارسال فرم درخواست برآورد هزینه طراحی وب است، که با تکمیل آن مشاورین ما با شما تماس خواهند گرفت و اطلاعات لازم در ارتباط با طراحی وب سایت شما را در اختیارتان خواهند گذاشت
شورای عالی انفورماتیک کشور
سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور پرداخت اینترنتی با همکاری بانک ملت پرداخت اینترنتی با همکاری پرداخت امن بانک پاسارگاد عضو انجمن طراحان و توسعه دهندگان وب

ارتباط با ما

آدرس و تلفن تماس دفتر مرکزی :

تهران ، میدان ولیعصر (عج ) ، بلوار کشارز ، خیابان کبکانیان ، کوچه قزوینی ، ساختمان مهسا ، طبقه ۵ ، واحد ۱۷

مدیر عامل : احسان ایزدی مقدم

تلفن ثابت ۴ - ۵۳ ۱۸ ۵۹ ۷۷ - ۰۲۱
فکس ۴۵ ۰۸ ۷۷ ۸۹ - ۰۲۱
تلفن همراه ۶۸ ۱۲ ۳۰۰ - ۰۹۱۹

وضعیت پیشرفت پروژه ها

ایران داگ
80%
خبرگزاری طنین
70%
املاک ماهور
80%
ماسانیز
70%
پرورش تفکر خلاق
60%
کوثر پیامک
90%
حوزه علمیه المهدی(عج) بیدگل
60%
MDF نوین
80%امتیاز دهید