امکانات ایران سایت ساز :   

سیستم پرسش و پاسخ پیشرفته مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

امکان پرسش و پاسخ توسط کاربران و مدیران وب سایتهای اجتماعی و یا سایتهایی که قصد دارند تعامل بیشتری از طریق پرسش و پاسخ داشته باشند امری لازم و حیاتی است چرا که علاوه بر منسجم شدن طراح سوالات ، امکانی جذاب برای کاربران سایتهای فراهم میکند تا از طریق طرح سوالات ، مشاوره و راهنمایی های لازم را به صورت آنلاین دریافت کنند.

سیستم پرسش و پاسخ پیشرفته ایران سایت ساز به مدیران وب سایتها امکان میدهد تا بخش ویژه ای برای پرسش و پاسخ تعریف نموده و به امکانات وب سایت خود افزوده و در جهت مشتری مداری حرکت کنند .

با استفاده از سیستم پرسش و پاسخ پیشرفته میتوانید بخشهای مختلفی را برای پرسیدن سوال توسط کاربران ایجاد نمایید برای مثال : بخش مشاوره ، بخش سوالات عمومی،بخش سوالات دینی ، بخش سوالات حقوقی و ... بنابراین محدودیتی در تعریف بخشهای مختلف برای طرح سوالات کاربران وجود ندارد.

پس از ایجاد بخشهای مختلف میتوانید مدیرانی را نیز برای پاسخگویی تعریف نمایید بطوریکه هر مدیر وظیفه پاسخگویی یک یا چندی بخش را داشته باشد.با طرح سوالات توسط کاربران ، مدیران مربوطه نیز پاسخ سوالات را خواهند داد.

هر کاربر میتواند سوالات و پاسخهای خود را مشاهده نماید. علاوه بر آن مدیر سایت میتواند پرسش و پاسخها را عمومی نموده تا همه کاربران بتوانند سوالات و پاسخها را مشاهده کنند.

 

البته در صورتیکه امکانات پایه و پیش فرض ایران سایت ساز همراه با امکانات فوق پاسخگوی نیاز شما نباشد ، با توجه به درخواست و ایده و نظرات شما ، امکانات جانبی و تخصصی دیگری نیز متناسب با زمینه فعالیت شما طراحی و ارائه خواهد شد

در ایران سایت ساز ما بر این عقیده ایم که همواره در ارائه خدمات طراحی وب سایت یک گام فراتر از تصور مشتریانمان حرکت کنیم. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی و راه اندازی وب سایت و مشاوره رایگان با ما تماس حاصل نمایید و یا جهت تکمیل و ارسال فرم سفارش پروژه اینجا کلیک نمایید .

 

مشاوره رایگان و سفارش

بهترین راه برای طراحی وب سایت، مشاوره قبل از هر تصمیمی در رابطه با آن وب سایت است، در ایران سایت ساز این کار با تماس شما با یکی از مشاورین ما صورت می گیرد، برای این امر شما دو راه ساده و سریع در پیش روی خود دارید. راه اول تماس تلفنی است و راه دوم تکمیل و ارسال فرم درخواست برآورد هزینه طراحی وب است، که با تکمیل آن مشاورین ما با شما تماس خواهند گرفت و اطلاعات لازم در ارتباط با طراحی وب سایت شما را در اختیارتان خواهند گذاشت
شورای عالی انفورماتیک کشور
سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور پرداخت اینترنتی با همکاری بانک ملت پرداخت اینترنتی با همکاری پرداخت امن بانک پاسارگاد عضو انجمن طراحان و توسعه دهندگان وب

ارتباط با ما

آدرس و تلفن تماس دفتر مرکزی :

تهران ، میدان ولیعصر (عج ) ، بلوار کشارز ، خیابان کبکانیان ، کوچه قزوینی ، ساختمان مهسا ، طبقه ۵ ، واحد ۱۷

مدیر عامل : احسان ایزدی مقدم

تلفن ثابت ۴ - ۵۳ ۱۸ ۵۹ ۷۷ - ۰۲۱
فکس ۴۵ ۰۸ ۷۷ ۸۹ - ۰۲۱
تلفن همراه ۶۸ ۱۲ ۳۰۰ - ۰۹۱۹

وضعیت پیشرفت پروژه ها

ایران داگ
80%
خبرگزاری طنین
70%
املاک ماهور
80%
ماسانیز
70%
پرورش تفکر خلاق
60%
کوثر پیامک
90%
حوزه علمیه المهدی(عج) بیدگل
60%
MDF نوین
80%امتیاز دهید