امکانات ایران سایت ساز :   

برنامه نویسی جاوا-موبایل مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

برنامه نویسی تحت موبایل جاوا :

اگر چه سیستم عامل های جدید و کاربر پسند همچون اندروید و آیفون طرفداران بسیاری دارد ولی همچنان برنامه نویسی جاوا برای موبایل به علت سازگاری برنامه های تولیدی با اکثر سیستم عامل های موجود، یکی از پرکاربردترین زمینه های تولید برنامه های موبایل است. به همین جهت ایران سایت ساز تیمی مجرب برای برنامه نویسی J2ME را در اختیار گرفته است که تولید برنامه موبایل بصورت J2ME را با بهترین راه کارها و هزینه منطقی سرلوحه کار خود قرار داده اند.

ایران سایت ساز تولیدات مختلفی برای سازمان ها و شرکت های تجاری در سبد محصول خود دارد. استفاده از تکنولوژی پیشرفته و روش های استاندارد در برنامه نویسی J2ME ،این تیم را به یکی از باتجربه ترین تیم های تولید برنامه های مختلف در این بستر تبدیل کرده است.

برون سپاری (out sourcing) برنامه نویسی J2ME یکی از بهترین روش ها برای شرکت های مختلف برای گسترش خدمات و معرفی محصولات با هزینه ای کاملا معقول می باشد. تیم برنامه نویسی J2ME ایران سایت ساز با تمرکز کامل روی کار خود و با ارائه راه حل های خلاقانه و تخصصی می تواند یکی از گزینه های قابل اعتماد و مناسب برای انجام پروژه های مبتنی بر J2ME باشد.

 

مشاوره رایگان و سفارش

بهترین راه برای طراحی وب سایت، مشاوره قبل از هر تصمیمی در رابطه با آن وب سایت است، در ایران سایت ساز این کار با تماس شما با یکی از مشاورین ما صورت می گیرد، برای این امر شما دو راه ساده و سریع در پیش روی خود دارید. راه اول تماس تلفنی است و راه دوم تکمیل و ارسال فرم درخواست برآورد هزینه طراحی وب است، که با تکمیل آن مشاورین ما با شما تماس خواهند گرفت و اطلاعات لازم در ارتباط با طراحی وب سایت شما را در اختیارتان خواهند گذاشت
شورای عالی انفورماتیک کشور
سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور پرداخت اینترنتی با همکاری بانک ملت پرداخت اینترنتی با همکاری پرداخت امن بانک پاسارگاد عضو انجمن طراحان و توسعه دهندگان وب

ارتباط با ما

آدرس و تلفن تماس دفتر مرکزی :

تهران ، میدان ولیعصر (عج ) ، بلوار کشارز ، خیابان کبکانیان ، کوچه قزوینی ، ساختمان مهسا ، طبقه ۵ ، واحد ۱۷

مدیر عامل : احسان ایزدی مقدم

تلفن ثابت ۴ - ۵۳ ۱۸ ۵۹ ۷۷ - ۰۲۱
فکس ۴۵ ۰۸ ۷۷ ۸۹ - ۰۲۱
تلفن همراه ۶۸ ۱۲ ۳۰۰ - ۰۹۱۹

وضعیت پیشرفت پروژه ها

ایران داگ
80%
خبرگزاری طنین
70%
املاک ماهور
80%
ماسانیز
70%
پرورش تفکر خلاق
60%
کوثر پیامک
90%
حوزه علمیه المهدی(عج) بیدگل
60%
MDF نوین
80%امتیاز دهید