امکانات ایران سایت ساز :   

طراحی آرم و لوگو ، کارت ویزیت و بنر تبلیغاتی مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

طراحی آرم و لوگو :

یک لوگو، بجای هزاران کلمه حرف خواهد زد ...طراحی آرم و لوگوی ایران سایت ساز

لوگو یا آرم تنها یک تصویر نمی باشد بلکه تجسم یک سازمان - ازمحیط کاری، پرسنل آن، و آرمانهای آن شرکت یا سازمان میباشد. طراحی لوگو و طراحی آرم به عقیده اکثر متخصصین، یکی از مهمترین حوزه های طراحی و درنیتجه یکی از دشوارترین حوزه های طراحی میباشد.

یک لوگوی خوب علاوه بر زیبایی، به هیچ لوگوی دیگری شبیه نمی باشد و میتواند در جاهای بسیاری مورد استفاده قرار گیرد و همچنان ارزش هنری یا طراحی خود را حفظ کند. یک لوگوی خوب میبایست کارا باشد ودر سایزهای مختلفی طراحی شده باشد. هنگامیکه لوگو را بصورت دو رنگ (سیاه سفید) یا چهار رنگ یا هاف تون استفاده میکنید، نباید از کیفیت پیامی، مفهومی یا زیبایی طراحی آن خیلی کاسته شود.

چرا لوگو نیاز دارید؟

لوگو، صدای طنین داری، از سوی شما میباشد

  • لوگو ، نماد تجارت، وابزاری برای یادآوری شما در ذهن مشتریان میباشد. با دیدن لوگو ، مردم بیاد کالاها یا خدمات شما خواهند افتاد.
  • لوگو ، معرف شما میباشد وشناسایی شما را در بین مصرف کنندگان بالاتر خواهد برد.
  • داشتن لوگو ، نشان دهنده حرفه ای بودن شماست و درصد اطمینان را در بین مشتریان افزایش میدهد.

 

چرا ایران سایت ساز ؟............... تخصص، مهارت و خلاقیت

تجربه ما کوله باری از سالها تجربه را شامل میشود. ما به دهها شرکت برای بنیانگذاری لوگوی مورد نیازشان کمک کرده ایم. ایران سایت ساز با درک اهمییت محوری نقش لوگو در ایجاد چهره تجاری شما، همواره مشتاق میباشد تا بهترین تلاش را برای رضایت مندی و ارتقای حرفه مشتریان خود انجام دهد.

تیم طراحی لوگو ایران سایت ساز ، با ادغام خلاقیت با قدرت فنی خود، لوگویی را برایتان طراحی خواهد کرد که از نظر زیبایی، بی نظیر، از نظر فنی، بی نقص، و از نظر خلاقیت، بی همتا میباشد.

 

مشاوره رایگان و سفارش

بهترین راه برای طراحی وب سایت، مشاوره قبل از هر تصمیمی در رابطه با آن وب سایت است، در ایران سایت ساز این کار با تماس شما با یکی از مشاورین ما صورت می گیرد، برای این امر شما دو راه ساده و سریع در پیش روی خود دارید. راه اول تماس تلفنی است و راه دوم تکمیل و ارسال فرم درخواست برآورد هزینه طراحی وب است، که با تکمیل آن مشاورین ما با شما تماس خواهند گرفت و اطلاعات لازم در ارتباط با طراحی وب سایت شما را در اختیارتان خواهند گذاشت
شورای عالی انفورماتیک کشور
سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور پرداخت اینترنتی با همکاری بانک ملت پرداخت اینترنتی با همکاری پرداخت امن بانک پاسارگاد عضو انجمن طراحان و توسعه دهندگان وب

ارتباط با ما

آدرس و تلفن تماس دفتر مرکزی :

تهران ، میدان ولیعصر (عج ) ، بلوار کشارز ، خیابان کبکانیان ، کوچه قزوینی ، ساختمان مهسا ، طبقه ۵ ، واحد ۱۷

مدیر عامل : احسان ایزدی مقدم

تلفن ثابت ۴ - ۵۳ ۱۸ ۵۹ ۷۷ - ۰۲۱
فکس ۴۵ ۰۸ ۷۷ ۸۹ - ۰۲۱
تلفن همراه ۶۸ ۱۲ ۳۰۰ - ۰۹۱۹

وضعیت پیشرفت پروژه ها

ایران داگ
80%
خبرگزاری طنین
70%
املاک ماهور
80%
ماسانیز
70%
پرورش تفکر خلاق
60%
کوثر پیامک
90%
حوزه علمیه المهدی(عج) بیدگل
60%
MDF نوین
80%امتیاز دهید