امکانات ایران سایت ساز :   

خدمات آموزش از راه دور از طریق تلفن همراه مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

آموزش از راه دور از طریق تلفن همراه :

امروزه آموزش از راه دور (M-Learning) یکی از مباحثی است که از اهمیت خاصی برای نهادهای آموزشی مثل دانشگاه ها و آموزشگاه ها برخوردار شده است.

البته این رویکرد بی دلیل نیست، چرا که با راه اندازی سیستم آموزش از راه دور اصولی، بسیاری از مشکلات این نهادها مثل مصرف کاغذ،هزینه های سرسام آور خدمات آموزشی، هزینه گرمایش و سرمایش محیط های آموزشی برطرف می شود.

البته یک سیستم آموزش از راه دور خوب و قابل استفاده در ایران شرایط خاص خود را دارد و باید همه محدودیت هایی که در کشور در این زمینه وجود دارد را نیز مد نظر داشت.

به همین دلیل ایران سایت ساز با در نظر گرفتن امکانات موجود، در این زمینه سرویسی را ارائه داده است که در آن خدمات آموزشی از طریق پیام کوتاه(SMS) برای موبایل فراگیر ارسال می شود و در واقع به آن  آموزش از طریق موبایل اطلاق می گردد.

در حال حاضر این سرویس برای آموزشگاه های زبان پیاده سازی شده و در آن فرد زبان آموز مطالب درسی را از طریق پیام کوتاه دریافت می کند و به صورت تعاملی بدون نیاز به حضور در آموزشگاه به فراگیری زبان می پردازد.

حالت دیگر این روش بدین صورت است که مطالب آموزشی در قالب یک نرم افزار قابل نصب بر روی گوشی تلفن همراه پیاده سازی شده و دانش پذیر با نصب آن روی موبایل خود، از امکانات آن، شامل صوت، تصویر، جستجوی پیشرفته، علاقه مندی و… بهره می برد. در این حالت امکان ارائه دروس بصورت آنلاین و آفلاین و همچنین برگزاری آزمون و ارسال نتیجه نیز وجود دارد.

البته ایران سایت ساز آمادگی دارد این سرویس را، به صورت ارتباط ویدئویی و صوتی نیز برای متقاضیان عرضه کند و می توان با توجه به نوع فعالیت نهاد آموزشی این خدمات را در هریک از قالب های صوتی،ویدئویی و متنی بر روی پلت فرم های مختلف ارائه کرد.

 

مشاوره رایگان و سفارش

بهترین راه برای طراحی وب سایت، مشاوره قبل از هر تصمیمی در رابطه با آن وب سایت است، در ایران سایت ساز این کار با تماس شما با یکی از مشاورین ما صورت می گیرد، برای این امر شما دو راه ساده و سریع در پیش روی خود دارید. راه اول تماس تلفنی است و راه دوم تکمیل و ارسال فرم درخواست برآورد هزینه طراحی وب است، که با تکمیل آن مشاورین ما با شما تماس خواهند گرفت و اطلاعات لازم در ارتباط با طراحی وب سایت شما را در اختیارتان خواهند گذاشت
شورای عالی انفورماتیک کشور
سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور پرداخت اینترنتی با همکاری بانک ملت پرداخت اینترنتی با همکاری پرداخت امن بانک پاسارگاد عضو انجمن طراحان و توسعه دهندگان وب

ارتباط با ما

آدرس و تلفن تماس دفتر مرکزی :

تهران ، میدان ولیعصر (عج ) ، بلوار کشارز ، خیابان کبکانیان ، کوچه قزوینی ، ساختمان مهسا ، طبقه ۵ ، واحد ۱۷

مدیر عامل : احسان ایزدی مقدم

تلفن ثابت ۴ - ۵۳ ۱۸ ۵۹ ۷۷ - ۰۲۱
فکس ۴۵ ۰۸ ۷۷ ۸۹ - ۰۲۱
تلفن همراه ۶۸ ۱۲ ۳۰۰ - ۰۹۱۹

وضعیت پیشرفت پروژه ها

ایران داگ
80%
خبرگزاری طنین
70%
املاک ماهور
80%
ماسانیز
70%
پرورش تفکر خلاق
60%
کوثر پیامک
90%
حوزه علمیه المهدی(عج) بیدگل
60%
MDF نوین
80%امتیاز دهید