امکانات ایران سایت ساز :   

طراحی و تولید بازی موبایل مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

طراحی و تولید بازی موبایل :

با ظهور گوشی های هوشمند، بازی های موبایل به طور قابل ملاحظه ای توسعه یافته اند. از روز های ابتدایی خلق اولین بازی موبایل -Snacks- تاکنون که میلیون ها بازی با گرافیک حیرت انگیز  برای موبایل تولید می شود، بازی های موبایل توانسته اند موقعیت خود را کاملا حفظ کرده و هرگز دچار رکود نشوند.

هرچند که این روند در ایران محسوس نبوده است ، اما ایران سایت ساز به همت تیم مجرب برنامه نویسی خود ، وارد این عرصه شده و به تولید بازی های گوناگون روی پلتفرم های مختلف پرداخته است.

تولید بازی موبایل در قالب های زیر انجام می شود:

  • بازی های سه بعدی
  • بازی های چند نفره
  • بازی های محاوره ای (Interactive)
  • بازی های جورچین و پازل
  • بازی های ورزشی

تخصص ایران سایت ساز در تولید بازی های باکیفیت بالا و بدون خطا برای موبایل می باشد. شاید یک ایده عالی برای یک بازی به علت عدم تجربه روی کاغذ بماند و هیچ گاه پیاده سازی نشود، اما تیم های برنامه نویسی موبایل ایران سایت ساز به قدر کافی مجرب هستند که بتواند پروژه های مختلف بازی موبایل را برعهده گرفته و به ساخت و پیاده سازی آن بپردازند.

تائید بازی های تولیدی این شرکت برای پلتفرم آیفون توسط App Store و اضافه شدن چند بازی ایرانی به جمع انبوه بازی های خارجی تولیدی برای آیفون را نیز می توان از دلایل موفقیت در این زمینه دانست.

 

مشاوره رایگان و سفارش

بهترین راه برای طراحی وب سایت، مشاوره قبل از هر تصمیمی در رابطه با آن وب سایت است، در ایران سایت ساز این کار با تماس شما با یکی از مشاورین ما صورت می گیرد، برای این امر شما دو راه ساده و سریع در پیش روی خود دارید. راه اول تماس تلفنی است و راه دوم تکمیل و ارسال فرم درخواست برآورد هزینه طراحی وب است، که با تکمیل آن مشاورین ما با شما تماس خواهند گرفت و اطلاعات لازم در ارتباط با طراحی وب سایت شما را در اختیارتان خواهند گذاشت
شورای عالی انفورماتیک کشور
سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور پرداخت اینترنتی با همکاری بانک ملت پرداخت اینترنتی با همکاری پرداخت امن بانک پاسارگاد عضو انجمن طراحان و توسعه دهندگان وب

ارتباط با ما

آدرس و تلفن تماس دفتر مرکزی :

تهران ، میدان ولیعصر (عج ) ، بلوار کشارز ، خیابان کبکانیان ، کوچه قزوینی ، ساختمان مهسا ، طبقه ۵ ، واحد ۱۷

مدیر عامل : احسان ایزدی مقدم

تلفن ثابت ۴ - ۵۳ ۱۸ ۵۹ ۷۷ - ۰۲۱
فکس ۴۵ ۰۸ ۷۷ ۸۹ - ۰۲۱
تلفن همراه ۶۸ ۱۲ ۳۰۰ - ۰۹۱۹

وضعیت پیشرفت پروژه ها

ایران داگ
80%
خبرگزاری طنین
70%
املاک ماهور
80%
ماسانیز
70%
پرورش تفکر خلاق
60%
کوثر پیامک
90%
حوزه علمیه المهدی(عج) بیدگل
60%
MDF نوین
80%امتیاز دهید