امکانات ایران سایت ساز :   

طراحی وب سایت مزایده آنلاین مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

طراحی سیستم مدیریت مزایده تحت وب ایران سایت ساز

طراحی سیستم مدیریت مزایده تحت وب ایران سایت ساز :

سیستم مدیریت مزایده آنلاین، سیستمی مشابه با حراجیهای عمومی هست. در این گونه حراجیها، فروشنده، خریدار و کالا در یک مدت زمان معلوم حضور می یابند و برای به دست آوردن یک کالا با هم رقابت می کنند. در مزایده ها می توان از خریداران جهت شرکت در مزایده مبلغی دریافت نمود که در این سایت از آن هزینه به عنوان "بلیت" یاد می شود.

 

در هر مزایده، خریداران در عین حال که می خواهند یک کالا را با کمترین قیمت خریداری کنند، اما در عین حال برای به دست آوردن آن کالا بطور متوالی قیمت بالاتری به فروشنده پیشنهاد می دهند تا زمانی که که خریداران یک به یک از خرید انصراف داده و آخرین نفر برنده اعلام می شود.مزایده ها در دو نوع عمومی واختصاصی می باشند که در نوع عمومی همه می توانند شرکت کرده و در انوع اختصاصی فقط کسانی که واجد شرایط خاصی باشند و یا از قبل ثبت نام کرده باشند می توانند شرکت نمایند.

 

پس از خرید بلیط ، کاربران میتوانند در هر مزایده که تمایل دارند شرکت کنند. با کلیک روی دکمه افزایش، قیمت پیشنهادی را کمی بالا ببرید. بر اساس نوع حراج، با هر بار بالا بردن قیمت یک ژتون (یا بیشتر) از حساب شما کسر خواهد شد. همچنین هر بار که کسی قیمت را بالا ببرد، شمارش معکوس به مقدار معینی بر خواهد گشت تا نفرات دیگر حاضر در حراج فرصت داشته باشند قیمت جدید بدهند. (درست مثل حراجهای واقعی که وقتی قیمت را بالا می برید، مسئول حراج مثلا می گوید، صد تومان یک، صد تومان دو، صد تومان سه - فروخته شد!).

 

بوسیله سیستم مدیریت مزایده آنلاین شما میتوانید چند مجموعه تعریف نمایید و سپس در هر مجموعه چندین کالا و یا خدمات را قرار دهید و سپس آن ها را بین کاربران خود به مزایده بگذارید . همچنین شما میتوانید برای مزایده خود تاریخ و زمان شروع و اتمام بگذارید . کاربران با آغاز مزایده کالا میتوانند قیمت پیسنهادی خود را ارسال کنند و هر پیشنهاد جدید میباید از پیشنهاد قبلی بالاتر باشد و مشخصات پیشنهاد دهنده ثبت میشود و نهایتا در تاریخ اتمام مزایده ، مزایده بسته شده و بالاترین پیشنهاد دهنده برنده مزایده خواهد شد . شما در این سیستم میتوانید علاوه بر مشخصات کالا ، نحوه ارسال کالا را نیز تعریف نموده و فهرست پیشنهادها رانیز به تاریخ مشاهده نمایید .

 

نمونه های خارجی این سایت بسیار معروف بوده و صدها هزار کاربر از سراسر دنیا در آنها به خرید کالا مشغول هستند. beezid.com و Quibids.com از معروفترین سایتهای این نوع تجارت میباشند.

 

در ایران سایت ساز ما بر این عقیده ایم که همواره در ارائه خدمات طراحی وب سایت یک گام فراتر از تصور مشتریانمان حرکت کنیم. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی و راه اندازی وب سایت و مشاوره رایگان با ما تماس حاصل نمایید و یا جهت تکمیل و ارسال فرم سفارش پروژه اینجا کلیک نمایید .

 

مشاوره رایگان و سفارش

بهترین راه برای طراحی وب سایت، مشاوره قبل از هر تصمیمی در رابطه با آن وب سایت است، در ایران سایت ساز این کار با تماس شما با یکی از مشاورین ما صورت می گیرد، برای این امر شما دو راه ساده و سریع در پیش روی خود دارید. راه اول تماس تلفنی است و راه دوم تکمیل و ارسال فرم درخواست برآورد هزینه طراحی وب است، که با تکمیل آن مشاورین ما با شما تماس خواهند گرفت و اطلاعات لازم در ارتباط با طراحی وب سایت شما را در اختیارتان خواهند گذاشت
شورای عالی انفورماتیک کشور
سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور پرداخت اینترنتی با همکاری بانک ملت پرداخت اینترنتی با همکاری پرداخت امن بانک پاسارگاد عضو انجمن طراحان و توسعه دهندگان وب

ارتباط با ما

آدرس و تلفن تماس دفتر مرکزی :

تهران ، میدان ولیعصر (عج ) ، بلوار کشارز ، خیابان کبکانیان ، کوچه قزوینی ، ساختمان مهسا ، طبقه ۵ ، واحد ۱۷

مدیر عامل : احسان ایزدی مقدم

تلفن ثابت ۴ - ۵۳ ۱۸ ۵۹ ۷۷ - ۰۲۱
فکس ۴۵ ۰۸ ۷۷ ۸۹ - ۰۲۱
تلفن همراه ۶۸ ۱۲ ۳۰۰ - ۰۹۱۹

وضعیت پیشرفت پروژه ها

ایران داگ
80%
خبرگزاری طنین
70%
املاک ماهور
80%
ماسانیز
70%
پرورش تفکر خلاق
60%
کوثر پیامک
90%
حوزه علمیه المهدی(عج) بیدگل
60%
MDF نوین
80%امتیاز دهید