امکانات ایران سایت ساز :   

سیستم جامع پرداخت اینترنتی بانک پاسارگاد مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

سیستم جامع پرداخت اینترنتی بانک پاسارگاد این امکان را به شما ميدهد تا امكان خريد آنلاين محصولات و خدمات خود را براي كاربران وب سايتتان فراهم نماييد.

سیستم جامع پرداخت اینترنتی بانک پاسارگاد سيستم كاملي براي پرداخت آنلاين بوده و قادر خواهيد بود به راحتي فروش اينترنتي خود را با همکاری درگاه بانک پاسارگاد آغاز نماييد. اين افزونه بدون نياز به هيچ گونه ابزار جانبي و يا دانش فني و برنامه نويسي به راحتي قابل استفاده میباشد .

سیستم جامع پرداخت اینترنتی بانک پاسارگاد  به شما این امكان را ميدهد تا بر روي كليه پرداختها و فاكتور ها مديريت نموده و امكان ويرايش ، حذف و يا تغيير را براي شما فراهم ميكند.

سیستم جامع پرداخت اینترنتی بانک پاسارگاد شامل يك ماژول نيز مي باشد كه مي توانيد ماژول را در موقعيت دلخواه خود در وب سایت قرار دهيد و امكان خريد را براي كاربرانتان به گونه اي فراهم كنيد كه كابران خودشان مبلغ و شرح كالا را وارد نمايند ، و يا از ليستي كه شما تهيه كرده ايد كالا را انتخاب و هزینه بصورت خودکار نمایش داده میشود و سپس عمليات خريد را انجام دهند.

سیستم جامع پرداخت اینترنتی بانک پاسارگاد داراي يك ماژول جهت رهگيري سفارش نيز ميباشد كه كاربران سايت شما ميتوانند پس از خريد با استفاده از شماره فاكتور خود ، سفارش خود را پيگيري و از وضعيت آن مطلع شوند

سیستم جامع پرداخت اینترنتی بانک پاسارگاد متصل به سرویس ارسال پیامک نیز میباشد که به شما امکان میدهد پس از سفارش خرید از سمت کاربر ، برای کاربر و مدیر سایت پیامک نیز ارسال شود.

علاوه بر امکانات پایه و پیشفرض که در کلیه وب سایت ها ارائه خواهد شد ، به طور خلاصه از امكانات سیستم جامع پرداخت اینترنتی بانک پاسارگاد مي توان به موارد مهم زير اشاره نمود :

  • امكان ايجاد ليست محصول/خدمات با قيمت دلخواه و نمايش در ماژول
  • امكان تعيين شرح كالا و مبلغ دلخواه توسط كاربر جهت واريز وجه
  • داراي پنل مديريت پرداختها و فاكتورهاي صادر شده
  • داراي تنظيمات ويژه براي مديريت فرم خريد و نمايش فيلدهاي دلخواه در فرم خريد
  • امكان ارسال ايميل به مدير/كاربر پس از انجام خريد
  • نمايش رسيد ديچيتالي پرداخت به كاربر پس از خريد موفق
  • امكان درج لينك خريد در كليه مطلب وب سایت
  • امكان درج لينك خريد در فروشگاه ساز
  • كاربري آسان توسط مديريت وب سايت بدون نياز به دانش فني و برنامه نويسي
  • امکان ارسال پیامک به مدیر سایت و کاربر ، پس از پرداخت موفق

 

البته در صورتیکه امکانات پایه و پیش فرض ایران سایت ساز همراه با امکانات فوق پاسخگوی نیاز شما نباشد ، با توجه به درخواست و ایده و نظرات شما ، امکانات جانبی و تخصصی دیگری نیز متناسب با زمینه فعالیت شما طراحی و ارائه خواهد شد

در ایران سایت ساز ما بر این عقیده ایم که همواره در ارائه خدمات طراحی وب سایت یک گام فراتر از تصور مشتریانمان حرکت کنیم. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی و راه اندازی وب سایت و مشاوره رایگان با ما تماس حاصل نمایید و یا جهت تکمیل و ارسال فرم سفارش پروژه اینجا کلیک نمایید .

 

 

مشاوره رایگان و سفارش

بهترین راه برای طراحی وب سایت، مشاوره قبل از هر تصمیمی در رابطه با آن وب سایت است، در ایران سایت ساز این کار با تماس شما با یکی از مشاورین ما صورت می گیرد، برای این امر شما دو راه ساده و سریع در پیش روی خود دارید. راه اول تماس تلفنی است و راه دوم تکمیل و ارسال فرم درخواست برآورد هزینه طراحی وب است، که با تکمیل آن مشاورین ما با شما تماس خواهند گرفت و اطلاعات لازم در ارتباط با طراحی وب سایت شما را در اختیارتان خواهند گذاشت
شورای عالی انفورماتیک کشور
سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور پرداخت اینترنتی با همکاری بانک ملت پرداخت اینترنتی با همکاری پرداخت امن بانک پاسارگاد عضو انجمن طراحان و توسعه دهندگان وب

ارتباط با ما

آدرس و تلفن تماس دفتر مرکزی :

تهران ، میدان ولیعصر (عج ) ، بلوار کشارز ، خیابان کبکانیان ، کوچه قزوینی ، ساختمان مهسا ، طبقه ۵ ، واحد ۱۷

مدیر عامل : احسان ایزدی مقدم

تلفن ثابت ۴ - ۵۳ ۱۸ ۵۹ ۷۷ - ۰۲۱
فکس ۴۵ ۰۸ ۷۷ ۸۹ - ۰۲۱
تلفن همراه ۶۸ ۱۲ ۳۰۰ - ۰۹۱۹

وضعیت پیشرفت پروژه ها

ایران داگ
80%
خبرگزاری طنین
70%
املاک ماهور
80%
ماسانیز
70%
پرورش تفکر خلاق
60%
کوثر پیامک
90%
حوزه علمیه المهدی(عج) بیدگل
60%
MDF نوین
80%امتیاز دهید