امکانات ایران سایت ساز :   

ویرایش تصاویر ، روتوش عکس مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

ویرایش تصاویر و روتوش عکس :

با پیشرفت پدیده های مدرنی نظیر دوربینهای دیجیتالی، برای بسیاری باعث تعجب است که چطور هنوز عکاسی کاری دشوار و کیفیت عکسهای گرفته شده توسط آماتورها مطلوب نمی باشد.

در قدیم، نرم افزارهای بسیار ساده ای جهت ویرایش تصاویر گرفته شده توسط عکاسان آماتور استفاده میشد. امروزه دیگر آن دوران گذشته است و تصاویر توسط پروسه پیچیده ای در چندین مرحله ویرایش میشوند. بجای صرف هزینه های هنگفت جهت خرید دوربینهای دیجیتالی فوق مدرن، بسیاری افراد ترجیح میدهند تا با یک دوربین ساده و با کمک نرم افزارهایی نظیر فتوشاپ که با قیمت فوق العاده پایین تری، در دسترس میباشند، کیفیت تصاویر گرفته شده را ویرایش ، روتوش و ارتقا دهند. اینگونه نرم افزارها، جایگزین مناسبی برای دوربینهای مدرن میباشند. تیم فنی ایران سایت ساز با داشتن تخصصی فنی لازم در خصوص ابزارها و ترفندهای مورد استفاده در فتوشاپ، خدماتی درخصوص ویرایش و روتوش عکسهای گرفته شده ارائه میدهد.

خلاقیت بی نظیر

ایران سایت ساز توانایی آنرا دارد تا هر نوع ویرایش ، یا روتوش در عکسهای گرفته شده شما انجام دهد. خدمات ما شامل موارد زیر میباشد:

  • روتوش و ویرایش تصاویر یا عکس
  • جلوه های ویژه برروی تصاویر یا عکس
  • روی هم گذاشتن دو یا چند عکس و اعمال افکت مورد نیاز
  • برش عکسها و خارج کردن اشیا از آنها
  • حذف اشیایی از عکس با کیفیتی فوق العاده
 

مشاوره رایگان و سفارش

بهترین راه برای طراحی وب سایت، مشاوره قبل از هر تصمیمی در رابطه با آن وب سایت است، در ایران سایت ساز این کار با تماس شما با یکی از مشاورین ما صورت می گیرد، برای این امر شما دو راه ساده و سریع در پیش روی خود دارید. راه اول تماس تلفنی است و راه دوم تکمیل و ارسال فرم درخواست برآورد هزینه طراحی وب است، که با تکمیل آن مشاورین ما با شما تماس خواهند گرفت و اطلاعات لازم در ارتباط با طراحی وب سایت شما را در اختیارتان خواهند گذاشت
شورای عالی انفورماتیک کشور
سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور پرداخت اینترنتی با همکاری بانک ملت پرداخت اینترنتی با همکاری پرداخت امن بانک پاسارگاد عضو انجمن طراحان و توسعه دهندگان وب

ارتباط با ما

آدرس و تلفن تماس دفتر مرکزی :

تهران ، میدان ولیعصر (عج ) ، بلوار کشارز ، خیابان کبکانیان ، کوچه قزوینی ، ساختمان مهسا ، طبقه ۵ ، واحد ۱۷

مدیر عامل : احسان ایزدی مقدم

تلفن ثابت ۴ - ۵۳ ۱۸ ۵۹ ۷۷ - ۰۲۱
فکس ۴۵ ۰۸ ۷۷ ۸۹ - ۰۲۱
تلفن همراه ۶۸ ۱۲ ۳۰۰ - ۰۹۱۹

وضعیت پیشرفت پروژه ها

ایران داگ
80%
خبرگزاری طنین
70%
املاک ماهور
80%
ماسانیز
70%
پرورش تفکر خلاق
60%
کوثر پیامک
90%
حوزه علمیه المهدی(عج) بیدگل
60%
MDF نوین
80%امتیاز دهید