امکانات ایران سایت ساز :   

انواع وب سایت و ارائه راهکارهای مرتبط با زمینه فعالیت شما مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

انواع وب سایت و ارائه راهکارهای مرتبط با زمینه فعالیت شما

انواع طراحی وب سایت و سیستم های تحت وب که توسط ایران سایت قابل ارائه و طراحی می باشد ، در ادامه اشاره شده است که با کلیک بر عنوان هر یک توضیحاتی در مورد امکانات و قابلیت های آن و راهکارهای مرتبط با آن نیز ارائه شده است .

 

انواع طراحی وب سایت ایران سایت ساز و ارائه راهکارهای مرتبط با زمینه فعالیت شما :

 

 

البته محدودیتی در طراحی انواع وب سایت و سیستم های تحت وب برای ایران سایت ساز وجود نداشته و وب سایت ها و سیستم های فوق صرفا جهت اطلاع صاحبان مشاغل بوده و در صورتیکه امکانات و نیازهای شما در وب سایت های فوق یافت نشده جهت طراحی سیستم و وب سایت اختصاصی ، با ما تماس حاصل نمایید .

در ایران سایت ساز ما بر این عقیده ایم که همواره در ارائه خدمات طراحی وب سایت یک گام فراتر از تصور مشتریانمان حرکت کنیم. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی و راه اندازی وب سایت و مشاوره رایگان با ما تماس حاصل نمایید و یا جهت تکمیل و ارسال فرم سفارش پروژه اینجا کلیک نمایید .

 

مشاوره رایگان و سفارش

بهترین راه برای طراحی وب سایت، مشاوره قبل از هر تصمیمی در رابطه با آن وب سایت است، در ایران سایت ساز این کار با تماس شما با یکی از مشاورین ما صورت می گیرد، برای این امر شما دو راه ساده و سریع در پیش روی خود دارید. راه اول تماس تلفنی است و راه دوم تکمیل و ارسال فرم درخواست برآورد هزینه طراحی وب است، که با تکمیل آن مشاورین ما با شما تماس خواهند گرفت و اطلاعات لازم در ارتباط با طراحی وب سایت شما را در اختیارتان خواهند گذاشت
شورای عالی انفورماتیک کشور
سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور پرداخت اینترنتی با همکاری بانک ملت پرداخت اینترنتی با همکاری پرداخت امن بانک پاسارگاد عضو انجمن طراحان و توسعه دهندگان وب

ارتباط با ما

آدرس و تلفن تماس دفتر مرکزی :

تهران ، میدان ولیعصر (عج ) ، بلوار کشارز ، خیابان کبکانیان ، کوچه قزوینی ، ساختمان مهسا ، طبقه ۵ ، واحد ۱۷

مدیر عامل : احسان ایزدی مقدم

تلفن ثابت ۴ - ۵۳ ۱۸ ۵۹ ۷۷ - ۰۲۱
فکس ۴۵ ۰۸ ۷۷ ۸۹ - ۰۲۱
تلفن همراه ۶۸ ۱۲ ۳۰۰ - ۰۹۱۹

وضعیت پیشرفت پروژه ها

ایران داگ
80%
خبرگزاری طنین
70%
املاک ماهور
80%
ماسانیز
70%
پرورش تفکر خلاق
60%
کوثر پیامک
90%
حوزه علمیه المهدی(عج) بیدگل
60%
MDF نوین
80%امتیاز دهید