امکانات ایران سایت ساز :   

طراحی سیستم وب کنفرانس مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

سیستم مدیریت برگزای کنفرانس تحت وب :

وب کنفرانس، همه مزایای ویدئوکنفرانس را به روشی ساده و سریع فراهم می کند.
وب کنفرانس، از طریق رایانه، وبکم(Webcam) و ارتباط اینترنتی معمولی امکان ارتباط ویدئویی را مقدور می سازد. در واقع در مهمل ارتباطی امن، شما به صورت مجازی، در هر زمان و هر مکان، می توانید جلسات کاری خود را برگزار کنید.
طراحی وب کنفرانس به گونه ایست که در نهایت سهولت یک جلسه آنلاین برگزار گردد. سازگاری با پروکسی ها و فایروالها، امکان اتصال به جلسه آنلاین را بدون هیچ مشکلی مقدور می کند. همچنین قابلیت به اشتراک گذاری مجازی فایلهای رایانه ای، به نحوی ساده و با کیفیت امکان بهره مندی کامل از یک جلسه آنلاین امن را فراهم می سازد.

 

webconf -  5
webconf -  1

به اشتراک گذاری ساده فایلها

وب کنفرانس از مرورگرهای استاندارد به عنوان بستر اجرایی خود استفاده می کند.هر کسی که کمی با نرم افزارهای دفتری آشنا باشد، به راحتی با رابط گرافیکی نرم افزار وب کنفرانس ارتباط برقرار می کند.


webconf -  9

به اشتراک گذاری اسناد و فایلهای PowerPoint

در وب کنفرانس شما می توانید برای شرکت کنندگان در جلسه، فایلهای PowerPoint خود را اجرا و ارائه کنید. همچنین سایر فایلها نظیر اسناد Word را به نمایش و اشتراک بگذارید.


webconf -  11

امکان به اشتراک گذاری میزکار رایانه، برنامه ها و نواحی دلخواه از صفحه نمایش

وب کنفرانس اجازه به اشتراک گذاری میزکار(Desktop) رایانه شما را فراهم می سازد. به علاوه امکان حاشیه نگاری برای highlight نواحی خاصی از میزکار، یا به اشتراک گذاری یک برنامه خاص، مثلا مرورگر وب را فراهم می سازد.
به امکان جالب دیگر در حین به اشتراک گذاری میزکار و برنامه های، امکان تخصیص کنترل از راه دور(Remote Control) به سایر شرکت کنندگان است، این قابلیت زمانی که شرکت کنندگان، روی اسناد و فایلها به گفتگو می پردازند بسیار مفید است.


webconf -  10

تخته سفید(White Board)

وب کنفرانس از یک تخته سفید آنلاین بهره مند است. ابزارهای نگارشی و نمایشی تخته سفید همگی تعبیه شده اند. به علاوه امکان گفتگوی متنی(Chat) بین شرکت کنندگان نیز فراهم شده است.


webconf -  7

انتقال فایل

قابلیت انتقال فایل معمولا در انتهای جلسات آنلاین استفاده می گردد، زمانیکه می خواهید اسناد و مستنداتی را در اختیار شرکت کنندگان قرار دهید.


webconf -  3

ضبط و پخش جلسه آنلاین

این امکان، میزبان را قادر می سازد که آنچه در جلسه می گذرد را ضبط نماید. این همه ویدئوها، گفتگوها و به اشتراک گذاری ها را ضبط می کند. لذا می توان به راحتی آنرا بایگانی کنید و هر زمان که خواستید آن را پخش نمایید.


webconf -  6

کنترل جلسه آنلاین بوسیله میزبان

در بسیاری اوقات، مدعوین جلسه افراد آشنایی از شرکت یا از مشتریان هستند. در این حالت تنظیمات پیش فرض وب کنفرانس اجاره اجرا ویدئو و به اشتراک گذاری را برای آنها فراهم می کند.
با این حال ممکن است میزبان به صلاحدید خود محدودیت هایی را برای شرکت کنندگان برقرار کند. وب کنفرانس امکانات لازم جهت کنترل روند جلسه را برای میزبان فراهم می کند. از جمله آن می توان به محدودیت پخش ویدئو یا به اشتراک گذاری برای شرکت کنندگان خاصی اشاره کرد.


webconf -  8

امنیت وب کنفرانس / گذرواژه ها / رمزگذاری SSL,TLS

وب کنفرانس، نرم افزاری برای برقراری جلسات اداری و تجاری است که در نهایت سازگاری با پروکسی و فایروال ها طراحی شده است.
وب کنفرانس امکان انتخاب برگزاری جلسه امن و نیز تخصیص گذرواژه برای جلسه را فراهم می کند. در حالت برگزاری جلسه امن، همه شرکت کنندگان با یک خط ارتباطی رمزگذاری شده SSL3/TLS متصل می گردند. این اتصال امن امکان هرگونه استراق سمع را از میان برمی دارد.

 

مشاوره رایگان و سفارش

بهترین راه برای طراحی وب سایت، مشاوره قبل از هر تصمیمی در رابطه با آن وب سایت است، در ایران سایت ساز این کار با تماس شما با یکی از مشاورین ما صورت می گیرد، برای این امر شما دو راه ساده و سریع در پیش روی خود دارید. راه اول تماس تلفنی است و راه دوم تکمیل و ارسال فرم درخواست برآورد هزینه طراحی وب است، که با تکمیل آن مشاورین ما با شما تماس خواهند گرفت و اطلاعات لازم در ارتباط با طراحی وب سایت شما را در اختیارتان خواهند گذاشت
شورای عالی انفورماتیک کشور
سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور پرداخت اینترنتی با همکاری بانک ملت پرداخت اینترنتی با همکاری پرداخت امن بانک پاسارگاد عضو انجمن طراحان و توسعه دهندگان وب

ارتباط با ما

آدرس و تلفن تماس دفتر مرکزی :

تهران ، میدان ولیعصر (عج ) ، بلوار کشارز ، خیابان کبکانیان ، کوچه قزوینی ، ساختمان مهسا ، طبقه ۵ ، واحد ۱۷

مدیر عامل : احسان ایزدی مقدم

تلفن ثابت ۴ - ۵۳ ۱۸ ۵۹ ۷۷ - ۰۲۱
فکس ۴۵ ۰۸ ۷۷ ۸۹ - ۰۲۱
تلفن همراه ۶۸ ۱۲ ۳۰۰ - ۰۹۱۹

وضعیت پیشرفت پروژه ها

ایران داگ
80%
خبرگزاری طنین
70%
املاک ماهور
80%
ماسانیز
70%
پرورش تفکر خلاق
60%
کوثر پیامک
90%
حوزه علمیه المهدی(عج) بیدگل
60%
MDF نوین
80%امتیاز دهید