امکانات ایران سایت ساز :   

تعرفه طراحی وب سایت ایران سایت ساز مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

روند طراحی وب ایران سایت ساز به این صورت است که در مرحله اول نیازسنجی از مشتری انجام می شود و بر اساس آن نیازهای مشتری مشخص می گردد. سپس بر اساس نیازهای بدست آمتعرفه طراحی وب سایت ایران سایت سازده بهترین راه حل ممکن پیشنهاد می گردد. بعبارتی ابتدا امکانات درخواستی و نیاز ها و ایده های مشتری بررسی میگردد . در همین زمان در صورتیکه مشتری نمونه وب سایت مشابهی که نظرش را جلب نموده باشد به ما معرفی نموده باشد , وب سایت مورد نظر هم از نظر امکانات و هم نظر ظاهر و گرافیک بررسی میگردد . در نهایت با توجه به نتایج بدست آمده از بررسی ها , همکاران ما بهترین پکیج و امکانات را به مشتری پیشنهاد میدهند و مشتری پس از بررسی پکیج و اعلام نظر خود , هزینه طراحی برآورد و اعلام میگردد .

ایران سایت ساز بر این عقیده هست که وب سایت یک کالا نیست که قیمت از پیش تعیین شده ای داشته باشد . از طرفی هم این حق شماست که بدانید که هزینه طراحی چه مقدار خواهد بود و با توجه به بودجه خود اقدام به راه اندازی و طراحی یک وب سایت نماید .

 

هزینه طراحی می بایست با توحه به نیاز ها و امکانات درخواستی مشتری برآورد گردد . بر فرض مشتری یک پکیج را با توجه به تصوری که خود از وب سایت مورد نظرش دارد , انتخاب نماید . حال پس از بررسی ما ( یعنی نتیجه مرحله نیازسنجی از مشتری ) مشخص میگردد که هزینه طراحی وب سایت مورد نظر مشتری کمتر از هزینه پکیجی باشد که خود مشتری انتخاب نموده و یا ممکن است خیلی بیشتر از هزینه ای باشد که مشتری در نظر دارد . بنابراین در همان مراحل ابتدایی مشتری با یک انتخاب نادرست پروژه طراحی را آغاز نموده و قطعا در طی پروژه برای طرفین مشکل ساز خواهد شد .

از طرفی شرکت هایی وجود دارند که ماژول های وب سایت رابه صورت جداگانه قیمت گذاری کرده اند و با جمع آوری ماژول ها قیمت های وب سایت هم بدست خواهد آمد . اما در این گونه وب سایت ها ماژول ها مانند اجناس برای همه قابل خرید می باشند و گاها مشتری بدون آگاهی از کارایی امکانات و ماژول اقدام به خرید آنها کرده . در صورتیکه ممکن است ماژول پاسخگوی نیاز آنها نباشد و با این اشتباه مشتری هزینه و زمان را از دست خواهد داد .

صورت دیگری هم از طراحی وب سایت وجود دارد و آن بدین صورت است که وب سایت به صورت صفحه ای قیمت گذاری میشود و این بدان معنی است که پیش بینی تفاوت صفحات به هیچ وجه انجام نشده است و در این صورت یا باعث عدم موفقیت وب سایت خواهد شد و یا در قیمت گذاری با کارفرما به تفاهم نخواهند رسید.

اما در ایران سایت ساز برنامه نویسی هر پروژه مختص به آن بوده و قیمت گذاری هم طبق پیچیدگی پروژه انجام میشود و تنها تفاوت قیمت را در سایت های استاتیک با داینامیک می توان اعلام نمود

لازم بذکر است از طرفی هم وب سایت شما نشان دهنده کلاس کاری شما و میزان توجه و احترام شما نسبت به بازدیدکنندگان و مشتریانتان هست . حتی میتوان گفت که زیبایی و کیفیت طراحی وتعرفه طراحی وب سایت ایران سایت سازب سایت شما نشان دهنده کیفیت خدمات شما خواهد بود . همانطور که به زیبایی خود و محیط کار خود اهمیت میدهید , به زیبایی و کیفیت وب سایت خود نیز اهمیت بدهید . چرا که مشتریان اینترنتی شما در اولین ارتباط با شما وب سایت شما را مشاهده میکنند و در صورتیکه وب سایت شما زیبا و حرفه ای باشد و نظر مشتری را جلب نماید قطعا منجر به تمایل بیشتر مشتری جهت ارتباط بیشتر و تماس و ملاقات حضوری با شما خواهد شد .

 

نظرسنجی و تجربه نشان داده که بازدید کننده در اولین نگاه ، در صورتیکه با یک وب سایت با امکانات بالا و گرافیک زیبا مواجه شود ، در وب سایت مانده و به بررسی محتوا می پردازد و در اکثر موارد نیز مشتری شما خواهد شد . اما در صورتیکه با یک وب سایت ضعیف ، نامنظم و همراه با امکانات و گرافیک پایین مواجه شود ، نه تنها صفحه وب سایت شما را بسته و مشتری شما نخواهد شد حتی بعضا با خاطره بدی که از بازدید وب سایت شما دارند ، شرکت و مجموعه شما را نیز ضعیف و غیرقابل اعتماد در ذهن خود ثبت میکند و در نهایت ضد تبلیغ برای شما و مجموعه تان خواهد شد .

 

متاسفانه بعضا اشخاص آماتور و با اطلاعات ابتدایی و ناقص پا به عرصه حساس طراحان وب گذاشته و با هزینه های پایین اقدام به طراحی وب سایت میکنند . مشتریانی هم که قیمت برایشان بیشتر مهم هست تا کیفیت , به این نوع طراحان روی آورده و طراحی وب سایت خود را ( که با توجه به توضیحات پاراگراف فوق , شعبه مجازی و شبانه روزی شرکت , دفتر و خدمات شما در اینترنت بوده و نشان دهنده میزان کلاس کاری و کیفیت خدمات شما می باشد ) , به آنان می سپارند .

 

و باز هم متاسفانه با توجه به هزینه کمی که شخص به اصطلاح طراح! جهت راه اندازی وب سایت از مشتری دریافت میکند ,  به هیج وجه به تعهدات خود نسبت مشتری پایبند نخواهد بود و پس از مدت زیادی یک وب سایت ناقص ، ضعیف و بدون پشتیبانی نصیب مشتری خواهد شد که شخص به اصطلاح طراح! نیز دیگر پاسخگوی مشتری نخواهد بود .

 

در نتیجه مشتری با توجه به شکستی که خورده , این بار بدنبال یک طراح حرفه ای میگردد و اولویت ها و تصورات او نیز تغییر پیدا کرده و کیفیت را نسبت به قیمت ترجیج میدهد . بعبارتی نباید کیفیت را فدای قیمت کنیم و یک بار برای هیمشه جهت طراحی یک وب سایت حرفه ای و با کیفیت و زیبا همراه با پشتیبانی مطلوب هزینه نمایید و مادام العمر با خیالی آسوده تجارت مجازی خود را به ایران سایت ساز بسپارید .

 

در ایران سایت ساز ما بر این عقیده ایم که همواره در ارائه خدمات طراحی وب یک گام فراتر از تصور مشتریانمان حرکت کنیم. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات تحت وب و مشاوره رایگان با ما تماس حاصل نمایید و یا جهت تکمیل و ارسال فرم سفارش پروژه اینجا کلیک نمایید .

 

مشاوره رایگان و سفارش

بهترین راه برای طراحی وب سایت، مشاوره قبل از هر تصمیمی در رابطه با آن وب سایت است، در ایران سایت ساز این کار با تماس شما با یکی از مشاورین ما صورت می گیرد، برای این امر شما دو راه ساده و سریع در پیش روی خود دارید. راه اول تماس تلفنی است و راه دوم تکمیل و ارسال فرم درخواست برآورد هزینه طراحی وب است، که با تکمیل آن مشاورین ما با شما تماس خواهند گرفت و اطلاعات لازم در ارتباط با طراحی وب سایت شما را در اختیارتان خواهند گذاشت
شورای عالی انفورماتیک کشور
سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور پرداخت اینترنتی با همکاری بانک ملت پرداخت اینترنتی با همکاری پرداخت امن بانک پاسارگاد عضو انجمن طراحان و توسعه دهندگان وب

ارتباط با ما

آدرس و تلفن تماس دفتر مرکزی :

تهران ، میدان ولیعصر (عج ) ، بلوار کشارز ، خیابان کبکانیان ، کوچه قزوینی ، ساختمان مهسا ، طبقه ۵ ، واحد ۱۷

مدیر عامل : احسان ایزدی مقدم

تلفن ثابت ۴ - ۵۳ ۱۸ ۵۹ ۷۷ - ۰۲۱
فکس ۴۵ ۰۸ ۷۷ ۸۹ - ۰۲۱
تلفن همراه ۶۸ ۱۲ ۳۰۰ - ۰۹۱۹

وضعیت پیشرفت پروژه ها

ایران داگ
80%
خبرگزاری طنین
70%
املاک ماهور
80%
ماسانیز
70%
پرورش تفکر خلاق
60%
کوثر پیامک
90%
حوزه علمیه المهدی(عج) بیدگل
60%
MDF نوین
80%امتیاز دهید