امکانات ایران سایت ساز :   

طراحی وب سایت ، چرا ایران سایت ساز ؟ مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

طراحی وب سایت ایران سایت ساز :

 

چرا طراحی وب سایت ؟

طراحی وب ایران سایت ساز

 • بعد از گذشت یک دهه از قرن 21 هنوز وب سایت ندارید؟
 • اگر سایت دارید چند ساله که کامل نشده؟
 • ارزانترین پیشنهاد را برای سایتتون انتخاب کردید؟
 • نمی دونید سایت شما در روز چند تا بازدید کننده داره؟
 • اصلا بازدید کننده داره؟
 • اهداف و استراتژی سایت چی؟ تاحالا بهش فکر نکردید؟
 • تا حالا از یک کارشناس مشاوره گرفتین؟
 • اگر می دونستین یک سایت خوب و یک بازاریابی آنلاین حرفه ای می تونه فروش شما رو چند برابر کنه یا هزینه خدمات شما رو کاهش بده  ویا اسم شرکت شما رو معروف کنه همین امروز اقدام نمی کردین؟

 

کسب وکار آنلاین به زبان آدمیزاد!

چرا اینترت خوب است؟ چون تعداد زیادی از مردم هم زمان از هرکجای دنیا می توانند درمورد شرکت شما اطلاعات کسب کنند و با شما ارتباط برقرار کنند یا محصولات شما را خریداری کنند.طراحی وب سایت ایران سایت ساز

چرا باید وب سایت خوب داشته باشیم؟ وب سایت شما مانند فروشگاه شماست هرچقدر زیباتر باشد و امکانات بیشتری داشته باشد، مشتری بیشتری جذب می کند.

چرا بازاریابی آنلاین؟ چون از سایر روش های بازاریابی ارزانتراست و تاثیر بیشتری دارد و براحتی می توان تاثیر آنرا دقیق اندازه گیری کرد.

سئو چیست و چه فایده ای دارد؟ سئو یکی از الزامات بازاریابی آنلاین است که بازدید کننده سایت شما را بیشتر می کند یعنی افزایش مشتری.

تبلیغات در گوگل چگونه است؟ گوگل تبلیغ سایت شما را در صفحه اول سایت خودش قرار می دهد و به ازای کلیک بازدید کنندگان روی تبلیغ شما هزینه دریافت می کند

(متوسط هربازدیدکننده 100 تومان) و با کلیک روی تبلیغ، سایت شما باز می شود.(یعنی گوگل برای شما مشتری می فرستد)

 

مزایای توسعه کسب وکار آنلاین:

1 ـ افزایش فروش حداقل تا 30 درصد (بسته به نوع کسب وکار)
2 ـ شناسایی مخاطبان و نیاز آنها برای ارتقاء محصول طراحی وب سایت ایران سایت ساز
3 ـ ارائه خدمات پس از فروش منسجم به مشتریان
4 ـ تبلیغات موثر و هدفمند با کمترین هزینه
5 ـ مطلع کردن مشتریان از محصول جدید
6 ـ صرفه جویی در هزینه خدمات
7 ـ ایجاد تعامل و نزدیک شدن به مشتری
8 ـ توسعه نشان تجاری
9 ـ سرعت در بررسی باز خورد ارائه محصولات یا خدمات جدید
10 ـ کنترل دقیق وضعیت رشد و رکورد کسب و کار

طراحی وب سایت ، چرا ایران سایت ساز ؟

ایران سایت ساز سعی دارد با رویکردی علمی و مبتنی بر علم روز فضایی بسیار کارآمد و جذاب را در وب سایت شما پیاده سازی نماید. در این راه داشتن هدف و استراتژی ، رعایت استاندارد ها ، جذابیت گرافیکی ، دسترسی پذیری ، تبلیغات مناسب ، توانایی در مدیریت وب سایت و .. می تواند نقش بسیار تعیین کننده ای داشته باشد. یکی از اهداف کلیدی و مهمی که ایران سایت ساز آن را با جدیت دنبال می کند قرار دادن اطلاعات علمی و بروز در ارتباط با وب در اختیار کاربران و مخاطبان است. افزایش اطلاعات عمومی در ارتباط با وب نقش مهمی در بالا رفتن فرهنگ و علم استفاده از این پدیده شگفت انگیز در دنیای امروز ، دارد.طراحی وب ایران سایت ساز

در زمینه طراحی وب سایت جنبه های گوناگونی باید در نظر گرفته شود که به سبب پیشرفت روز افزون فناوری اطلاعات و دنیای وب همواره براین موارد افزوده میشود.موارد زیر از جمله اصلی ترین آنها به شمار میروند :

:: اهــــداف و استراتــــژی وب سایت

ابتدایی ترین گام در طراحی یک وب سایت بررسی و تعیین اهداف ، سیاست و استراتژی وب سایت شما در نحوه معرفی و ارائه خدمات ، نوع و نیاز مخاطبان ، امتیازات رقابتی ،نحوه ارتباط با مخاطبان و … می باشد. بررسی و مطالعه دقیق در این مرحله می تواند در بازدهی و بهره وری وب سایت و تبلیغات شما بسیار تعیین کننده باشد . ما برای کمک به شما در تعیین اهداف و استراتژی وب سایت تان موارد زیر را مدنظر قرار می دهیم :

 • هدف شما از داشتن وب سایت
 • نوع مخاطبان شما
 • نوع خدمات شما
 • تحلیل خواسته های مخاطبان شما
 • فضای رقابتی و ویژگیهای رقابتی شما


:: محتــــوای وب سایت

این نکته را در نظر داشته باشید که محتوا و مطالب درون وب سایت شما مهمترین قسمت وب سایت شما را تشکیل میدهند.با توجه به اهداف ، نوع مخاطبان و … اطلاعات موجود در وب سایت شما باید گویای نوع فعالیت و خدمات شما باشد.ارائه اطلاعات علمی ، ساده ، گویا و همراه با استفاده از نگارش مناسب در ارتباط با نوع فعالیت و محصولات و یا خدمات شما می تواند تمامی نیازهای مخاطبان رابر طرف نماید و آنها را در استفاده از خدمات و یا محصولات شما متقاعد کند.

:: طبقه بندی اطلاعات ، چینش ، نوع نگارش و دسترسی وب سایت


پس از مرحله انتخاب و تعیین اهداف ، استراتژی و سیاست وب سایت ، نحوه در دسترس قرار دادن و ارائه اطلاعات در اولویت دوم قرار دارد. تصور کنید که شما ارائه دهنده خدمات خاصی هستید و یا شاید مخاطبان شما آشنایی کامل با خدمات و یا محصولات شما ندارند؟ در این حالت وظیفه شما ارائه توضیحات لازم و کافی و همچنین برطرف کردن ابهامات و سوالات احتمالی و متداول است. دو حالت برای ایجاد ابهام و عدم پاسخ به مخاطب وجود دارد .

۱ - وجود نداشتن و یا مبهم بودن اطلاعات .
۲ - در دسترس نبودن و عدم هدایت صحیح مخاطب برای کسب اطلاعات .

این نکته بسیار مهم است که بدانید اگر مخاطب ابهام و یا سوال بدون جوابی در مورد خدمات و یا محصولات شما داشته باشد ، بدنبال منابع دیگری برای پاسخ دادن به سوالات خود و رفع ابهام می گردد و این یعنی از دست دادن مخاطب .

:: گـــــرافیک وب سایت

یکی از مهمترین و کلیدی ترین نکات در یک وب سایت گرافیک وب سایت است.با توجه به فضای رقابتی و شلوغ دنیای وب جلب توجه مخاطب در مرحله ابتدائی قرار دارد. تصور کنید که قصد دیدن یک وب سایت را دارید که از نظر زمان Load شدن و یا بالا آمدن بسیار کند و از نظر نمای ظاهری نکته ای برای جلب توجه شما ندارد هر چند که شاید مطالب بسیار مفید و یا خدمات بسیار خوبی ارائه دهد ، در اکثر موارد شما این وب سایت را خواهید بست و به سراغ وب سایت دیگری خواهید رفت.

با توجه به مطالعات و تجربیات ما در زمینه طراحی و توسعه وب ، بر این اعتقادیم که رعایت اصل ” خلاقیت همراه با سادگی ” می تواند فضایی بسیار زیبا و کارآمد در وب سایت شما ایجاد کند. در این راه انتخاب رنگها و طرح های مناسب با فضای کاری شما بسیار تعیین کننده است.

ذکر این نکته بسیار مهم است که گرافیک وب شاخه ای جدا از گرافیک چاپ است و طراحی در وب اصول و استانداردهای مختص به خود دارد.طراحی وب ایران سایت ساز

:: رعایت استانداردها در طــــراحی

استانداردها کمک می کنند تا مطمئن شویم که تمام افراد به اطلاعاتی که ما تامین میکنیم دسترسی دارند و همواره توسعه وب را سریعتر و لذت بخشتر می کند. استانداردها کمک می کنند که وب سایت شما در تمامی مرورگرها به صورت یکسان نمایش داده شوند ، توسعه آنها راحتتر انجام گیرد ، توسط موتورهای جستجو دقیقتر و سریعتر رتبه بندی و تحلیل شوند و ….

:: مدیریت وب سایت


امروزه وب سایتهای داینامیک و پویا سهم عمده ای از دنیای وب را تشکیل میدهند. این وب سایتها با استفاده از زبانهای برنامه نویسی و بانکهای اطلاعاتی به وجود می آیند و حرکت می کنند. با توجه به گستردگی زبانهای برنامه نویسی تحت وب ، عناصر : علم روز ، تجربه و خلاقیت در استفاده از زبانها و بانکهای اطلاعات نقش تعیین کننده ای در بازدهی و بهره وری وب سایت شما دارد .

در وب سایتهای داینامیک بخشی با عنوان مدیریت وب سایت ، برای مدیریت ( بروزرسانی ، ویرایش و … ) اجزاء و مطالب وب سایت در اختیار شما قرار میگیرد. سادگی در نحوه استفاده ، امکانات و امنیت از نکات مهم در مدیریت وب سایت هستند. این بخش توسط مخاطبان عادی وب سایت شما غیر قابل رویت می باشد و در عین حال قسمت اصلی تشکیل دهنده وب سایت های داینامیک است. تیم صباپرداز با استفاده از برنامه نویسان با تجربه و آشنا به علم روز در زمینه برنامه نویسی تحت وب آماده ایجاد و توسعه وب سایتهای داینامیک با توجه به نیازها و خواسته های شماست .

:: وب سایت های داینامیک و استاتیک

می توان وب سایت ها را با توجه به نحوه در دسترس قرار دادن اطلاعات ، مدیریت و یا ویرایش اطلاعات به دو گروه استاتیک و داینامیک تقسیم بندی نمود.

در تصور عامیانه ” داینامیک ” به وب سایتهایی گفته می شود که دارای تصاویر و یا اجزاء متحرک هستند و وب سایت های “استاتیک” دارای فضایی غیر متحرک !؟

بر خلاف تصور عامیانه ، تفاوت وب سایتهای داینامیک و استاتیک در توانایی و یا عدم توانایی در مدیریت ، ویرایش و بروز رسانی محتویات وب سایت خلاصه میشود. به این معنی که در وب سایتهای استاتیک مطالب و محتویات غیر قابل ویرایش و تغییر هستند و در وب سایتهای داینامیک قابلیت مدیریت مطالب ، محتویات و اجزاء ، به صورت Online وجود دارد .

 

بی تعارف!
احتمالاً تا این لحظه متوجه محتوای غنی و بی نظیرتولید شده توسط ایران سایت ساز شده اید. احتمالاً تا این لحظه از معماری و چیدمان محتوای صفحات در ایران سایت ساز رضایت داشته اید پس بی تعارف اگر شما به دنبال راه حلی مناسب حرفه ای برای حضور موفق در دنیای وب هستید، ایران سایت ساز را انتخاب می کنید. اما اگر در انتخاب مردد هستید و یا حتی با شرکت دیگری تصمیم همکاری دارید از شما میخواهیم تا محتوای همه صفحات سایت ایران سایت ساز را بدقت مطالعه کنید تا استراتژی مناسبی برای گرفتن سرویس از ارائه کنندگان،داشته باشید .

 

مشاوره رایگان و سفارش

بهترین راه برای طراحی وب سایت، مشاوره قبل از هر تصمیمی در رابطه با آن وب سایت است، در ایران سایت ساز این کار با تماس شما با یکی از مشاورین ما صورت می گیرد، برای این امر شما دو راه ساده و سریع در پیش روی خود دارید. راه اول تماس تلفنی است و راه دوم تکمیل و ارسال فرم درخواست برآورد هزینه طراحی وب است، که با تکمیل آن مشاورین ما با شما تماس خواهند گرفت و اطلاعات لازم در ارتباط با طراحی وب سایت شما را در اختیارتان خواهند گذاشت
شورای عالی انفورماتیک کشور
سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور پرداخت اینترنتی با همکاری بانک ملت پرداخت اینترنتی با همکاری پرداخت امن بانک پاسارگاد عضو انجمن طراحان و توسعه دهندگان وب

ارتباط با ما

آدرس و تلفن تماس دفتر مرکزی :

تهران ، میدان ولیعصر (عج ) ، بلوار کشارز ، خیابان کبکانیان ، کوچه قزوینی ، ساختمان مهسا ، طبقه ۵ ، واحد ۱۷

مدیر عامل : احسان ایزدی مقدم

تلفن ثابت ۴ - ۵۳ ۱۸ ۵۹ ۷۷ - ۰۲۱
فکس ۴۵ ۰۸ ۷۷ ۸۹ - ۰۲۱
تلفن همراه ۶۸ ۱۲ ۳۰۰ - ۰۹۱۹

وضعیت پیشرفت پروژه ها

ایران داگ
80%
خبرگزاری طنین
70%
املاک ماهور
80%
ماسانیز
70%
پرورش تفکر خلاق
60%
کوثر پیامک
90%
حوزه علمیه المهدی(عج) بیدگل
60%
MDF نوین
80%امتیاز دهید