امکانات ایران سایت ساز :   

طراحی وب سایت اختصاصی بانوان مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

طراحی وب سایت ویژه بانوان ایران سایت ساز :

بخش طراحی وب سایت تخصصی بانوان شامل طراحی انجمن گفتگوی زنان، طراحی وب سایت مشاغل زنان، طراحی وب سایت آرایشی و بهداشتی، طراحی وب سایت حقوقی زنان، طراحی وب سایت مزون  ومدلینگ و طراحی وب سایت برای کلیه ی موارد مرتبط با امور بانوان است.

انجمن های گفتگوی زنان، محلی برای گردهمائی بانوان در جهت مشورت و ارائه پیشنهادات در زمینه کلیه مسائل و مشکلات و فرصتهای شغلی و اجتماعی بانوان است.

علاوه بر امکانات پایه و پیشفرض که در کلیه وب سایت ها ارائه خواهد شد ،امکانات این مجموعه ها  نیز به شرح زیر می باشد :

 

 • امکان عضو گیری و ایجاد پروفایل شخصی
 • امکان ایجاد زیر مجموعه برای هر یک از عناوین قابل بحث
 • امکان ارسال ایمیل به تمامی اعضاء یا دسته ای از اعضا
 • امکان درج تبلیغات برای کالاهای مربوط به زنان
 • بخش مشاوره اختصاصی و سایر امکانات درخواستی
 • بخش اخبار فعالیتهای زنان

 

به دلیل گسترده بودن دامنه فعالیت بانوان محترم، در زیر برخی از نمونه های قابل طراحی به عنوان وب سایتهای تخصصی بانوان را که توسط ایران سایت ساز  پیش بینی شده و در قسمت طراحی وب سایت بانوان رده بندی می شود، نام می بریم :

 

 • طراحی وب سایت مزون و سالنهای عروس
 • طراحی وب سایت فروش لوازم آرایشی و بهداشتی
 • طراحی وب سایت تخصصی آشپزی و خانه داری
 • طراحی وب سایت حقوقی زنان
 • و ... که بسته به ایده مشتریان خواهد داشت

 

در این بخش امکانات بسیار متعددی برای طراحی وب سایت بانوان گنجانده شده که قابل حذف و اضافه هستند. بانوان گرامی جهت اطلاع از امکانات و مراحل طراحی وب سایت برای انواع مشاغل مربوطه و نیز معرفی و تبلیغات محصولات اختصاصی مربوط به خود، می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

البته در صورتیکه امکانات پایه و پیش فرض ایران سایت ساز همراه با امکانات فوق پاسخگوی نیاز شما نباشد ، با توجه به درخواست و ایده و نظرات شما ، امکانات جانبی و تخصصی دیگری نیز متناسب با زمینه فعالیت شما طراحی و ارائه خواهد شد

در ایران سایت ساز ما بر این عقیده ایم که همواره در ارائه خدمات طراحی وب سایت یک گام فراتر از تصور مشتریانمان حرکت کنیم. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی و راه اندازی وب سایت و مشاوره رایگان با ما تماس حاصل نمایید و یا جهت تکمیل و ارسال فرم سفارش پروژه اینجا کلیک نمایید .

 

مشاوره رایگان و سفارش

بهترین راه برای طراحی وب سایت، مشاوره قبل از هر تصمیمی در رابطه با آن وب سایت است، در ایران سایت ساز این کار با تماس شما با یکی از مشاورین ما صورت می گیرد، برای این امر شما دو راه ساده و سریع در پیش روی خود دارید. راه اول تماس تلفنی است و راه دوم تکمیل و ارسال فرم درخواست برآورد هزینه طراحی وب است، که با تکمیل آن مشاورین ما با شما تماس خواهند گرفت و اطلاعات لازم در ارتباط با طراحی وب سایت شما را در اختیارتان خواهند گذاشت
شورای عالی انفورماتیک کشور
سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور پرداخت اینترنتی با همکاری بانک ملت پرداخت اینترنتی با همکاری پرداخت امن بانک پاسارگاد عضو انجمن طراحان و توسعه دهندگان وب

ارتباط با ما

آدرس و تلفن تماس دفتر مرکزی :

تهران ، میدان ولیعصر (عج ) ، بلوار کشارز ، خیابان کبکانیان ، کوچه قزوینی ، ساختمان مهسا ، طبقه ۵ ، واحد ۱۷

مدیر عامل : احسان ایزدی مقدم

تلفن ثابت ۴ - ۵۳ ۱۸ ۵۹ ۷۷ - ۰۲۱
فکس ۴۵ ۰۸ ۷۷ ۸۹ - ۰۲۱
تلفن همراه ۶۸ ۱۲ ۳۰۰ - ۰۹۱۹

وضعیت پیشرفت پروژه ها

ایران داگ
80%
خبرگزاری طنین
70%
املاک ماهور
80%
ماسانیز
70%
پرورش تفکر خلاق
60%
کوثر پیامک
90%
حوزه علمیه المهدی(عج) بیدگل
60%
MDF نوین
80%امتیاز دهید